×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Норвегия предупреждава: Русия ще засили шпионската си дейност през 2026 г.
  • 858 двойки си казаха „ДА“ в Бургас през миналата година
  • Саудитска Арабия вдига забраната за алкохол за богати чужденци
  • Епстийн обмислял създаване на нова раса от собствените си гени
  • Проверяват гинекологичен кабинет и в Бургас за изтекли видеозаписи
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БСП ще подкрепи нов кабинет на „промяната“, ако подновят преговорите с „Газпром“


БСП ще подкрепи нов кабинет на „промяната“, ако подновят преговорите с „Газпром“
Нинова не е подвела никого и не е подписала разрешение за износ на оръжие директно за Украйна, каза проф. Румен Гечев от БСП
25 Юни 2022, Събота, 19:34 ч.
Автор: Флагман.Бг

Проф. Гечев писа 4,50 на сваленото правителство, но предупреди, че социалистите са щели да го напуснат заради ветото на РСМ

Едно от условията за преговори за бъдещо правителство ще бъде подновяване на преговорите с "Газпром". Завръщането на "Газпром" не е заплаха. Русия не е враг на България, те и САЩ са конкуренти при доставките на газ. Това каза в "Офанзива" по NowaNews Румен Гечев от БСП.

„Против сме смяната на един монопол с друг. България има интерес от повече доставчици, които да се конкурират“, подчерта той.

Гечев изтъкна, че БСП не подкрепя френското предложение за вдигане на ветото на Република Северна Македония, защото българският интерес все още не е защитен и гарантиран. 

"България вместо да има подкрепата на своите европартньори, е обект на натиск от Франция и Германия. Протоколът е хвърчащ лист хартия, има неутвърдени текстове в скоби. Докато не се види текст с подпис и печат като предварителен проект, няма за какво да се радваме. Щяхме да излезем от правителството, ако това предложение бъде прието от коалицията", обясни той. 

По думите му в сложната обстановка в страната БСП са длъжни да се отзоват на нова покана за съставяне на ново правителство. 

Според него Корнелия Нинова не е подвела никого и не е подписала разрешение за износ на оръжие директно за Украйна. 

"Има напрежение между Радев и БСП. Това са разминавания, свързани с поведението на служебните кабинети. Той беше изведен на политическата сцена от БСП и ние имаме някои претенции към него", обясни Гечев. И допълни, че БСП има достатъчно квалифицирани хора да поеме различни министерства. 

Професорът даде оценка 4,50 на правителството.
 


В категории: Политика


21
Коментара
Мария АРНАУДОВА При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  06/02/2026, Петък 17:20 0
21
Коментара по темата
21.
аз
28.06.2022 17:07:24
0
0
Гечев, вие българи или руснаци сте, българите ли защитавате или руските интереси. Руски ибрикчии ли сте? Май задавам само отговори
20.
Хахаха
26.06.2022 19:13:07
0
2
Кой ви бръсне вас за слива? Обречени сте на вечна омраза и изчезване.
19.
056
26.06.2022 18:39:33
0
1
Днес най-евтиният бензин е около 3.30 лв. Интересно е сравнението с колко се е повишила цената на А95 в Германия за 6 месеца и с колко в България, при положение, че в България се преработва веждесъщия руски нефт, който е незаменим за Лукойл. И как се движи цената на двата вида нефт. Не може да не се прокрадне мисълта, че Русия директно контролира цената на горивата в България и плавно ги повишава без всякаква произвоствена причина. Истинската причина да растат цените на бензина и дизела е директната намеса на Русия, която цели дестабилизацията на икономиката чрез повишанане на инфлацията. Лукойл козирува на руската държава и повишава цените. Русия не прощава. Няма как изявленията и действията на правителството за независим внос на газ да са останали нечути от руснаците. Отговорът на този опит за дистанциране от руския газ е спекулативното и умишлено повишаване на цената на петролните горива от Лукойл. Русия няма как да не си отмъсти, просто няма да е Русия. Лошото е, че тук никой нищо не забелязва и не предприема!
18.
Дидо
26.06.2022 07:34:53
3
7
Дойдохме си на думата...Някй да се е съмнявал,че тия продължават да са СИЛНО ЗАВИСИМИ от "гЪзпром", "Лукойл" и Русия въибще??Мамчката ви комунистичка!!
17.
Стойко
26.06.2022 00:52:11
3
12
Да се махат червените от властта…нищо хубаво не ни чака с тях !!!
16.
Някой
26.06.2022 00:18:58
4
13
Пак ли руски опорки? Тези хора не разбраха ли че русия няма да играе повече в Европа? Колко още я тикат в ръцете ни?
15.
Гечев поне
25.06.2022 22:06:52
3
10
е последователен. Жена му едно време работеше в Центъра по Идеологически Дисциплини на ВМЕИ "Ленин", в катедра Политикономия. В същата катедра беше главен асистент и Иванчо Костов, когото студентите харесваха тогава и смятаха за "дисидент"! Както се сещате, във въпросния център случайни хора нямаше как да попаднат.
14.
234
25.06.2022 21:15:42
4
10
Натискат се за камисьинните, много им се иска да се опаричат.
13.
До 10
25.06.2022 21:12:33
2
12
Като имаш предвид, че дядо Благой , създателя на партията на връх Бузлуджа е черпил идеологията си от Маркс и Енгелс, немски идеолози марксисти, които пък са идеолози и на Ленин и кпсс. Представи си. Сигурно дядо Благой се върти като пумпал в гроба си, като гледа днешните родотстъпници и предатели от собствената му партия. Това да предадеш род и родина го могат само комунистите след 1944 год. Не случайно убига Коларов и българската интелегенция по нареждане на мАсква, от 1944 год до сега само ангария, предателства и кражби има от българските комунисти, гледащи народа да бъде като руските крепостни селяни, но не и свободни живеещи щастливо като западните народи хора. Дребни красци, крадци крадящи от мандри и чифлиции са станали комунисти на 09.09.1944 год. слезли от гората, защото полицията вече е била унищожена от руските окупатори.
12.
Warrior
25.06.2022 21:05:30
2
17
През 1997 година Гечев направи 1 долар равен на 3000 лева. Евала, чоджум!
11.
Една по една
25.06.2022 20:58:43
3
17
почнаха да изплуват и старите крадливи мутри! Всичките трябва да носите шаячни нощници на райета, не да се "изождате" по каквито и да било въпроси!
10.
056
25.06.2022 20:36:50
6
18
Соцпартията/бивни комунисти/ винаги е била родоотстъпническа и предателка на интереса на България. Тази партия е проводник на повече руския интерес, отколото на българския и започна да извива ръце. Крайно време е БСП да изчезне политическата сцена и да бъде забравена!
9.
ключът за долния склад
25.06.2022 20:06:27
7
18
Ккаъв газпром бе какви пет лева....айде у лево русоРОБИ мазни
8.
Дааа
25.06.2022 20:06:03
6
19
Като гледате тоя, се сещайте за Р.Овч.
Руската мафоия си иска кражбите и заробването на народа ни. Комунистите винаги са били родоотстъпници.
7.
anonymous
25.06.2022 20:05:45
7
19
мда, тя Русия не беше враг и на Украйна, още повече че са съседи. Айде стига тия песнички любовни...Колкото по-скоро се откачим от нефто-газовите зависимости от Русия, толкова по-добре за нас.
6.
Кои бяха тези
25.06.2022 20:02:10
6
20
БСП е най-гладата и корумпирана партия в парламента. Нагли лъжци, нали имаха две червени линии - оръжия за Украйна и сваляне на ветото за т.н. Северна Македония. И двете линии са пресечени, а лично Нинова подписва документи за износ на оръжие за Украйна през Полша и Авганистан. На гласуването за сваляне на ветото дори не гласуваха против, а въздържал се. Добре че Вигенин, Зарков и още двама по-смели депутату гласуваха против, за да покажат, че тази партия има бъдеще, но без г-жа Лъжа. А този нафталиран псевдоикономист трябва да се скрие и да не се показва повече, че всяко показване дискредитира ПП и ДСБ.
5.
Един
25.06.2022 20:01:48
4
11
Добре че предварително ритнахте котлето. Иначе току виж се бяхте присламчили към коалицията против корупцията в България и да ви сърбаме после попарата като с чалгарите.
4.
урко
25.06.2022 20:01:36
5
20
Комунист предател.
3.
лили
25.06.2022 19:55:19
6
24
Избираш БСП, получаваш Путин
2.
АЛО ВИЕ ОТ БСП ИДИОТИ ЛИ СТЕ ???????????????
25.06.2022 19:54:18
10
15
ПЕТКОВ БЕШЕ КАТЕГОРИЧЕН НИКАКВИ ЗАДКУЛИСТНИ ДОГОВОРКИ !!!!!!!!!!ХАЙДЕ НА ИЗБОРИ ПЪК СЕТНЕ ЩЕ СИ БРОИМ КОАЛИЦИИТЕ ???????????
1.
Batman
25.06.2022 19:52:24
5
26
Гечев бе министър на икономиката при Виденов 97 година когато фалираха държавата ! Сега тоя предател иска облагите на Путин и да се къпе в рубли !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Институциите отчетоха напредък по сигурността, финансирането и кампанията за популяризиране на България Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Анализът на тарифите на банките показва ясно очертана тенденция: все повече кредитни институции комбинират фиксирани такси с процент от теглената сума, което оскъпява по-големите тегления Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги 6 февруари 1878 г. е дата с памет и предупреждение, а не формален ритуал без граждани, какъвто имаше днес в морския град При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  Вселената ни намигва точно в точния момент Арестуваният за педофилия учител от Пловдив се оказа от влиятелно семейство Арестуваният за педофилия учител от Пловдив се оказа от влиятелно семейство През октомври миналата година той е контактувал онлайн с 16-годишна ученичка и е извършил блудствени действия, докато тя е била негов ученик Баща кани дъщеря си на разходка, след което я изнасилва и пребива Баща кани дъщеря си на разходка, след което я изнасилва и пребива Извършителят е осъден на 15 години затвор Гинекологичният салон в София се оправда: Това беше единствената ни камера, някой я хакна Гинекологичният салон в София се оправда: Това беше единствената ни камера, някой я хакна Камерата, с която е злоупотребено, е лицензирана, охранителна камера, поставена от квалифициран специалист и понастоящем е демонтирана, твърдят от Люлин мед Дават 100 хил. долара награда за информация по случая "Петрохан" Дават 100 хил. долара награда за информация по случая "Петрохан" „Познавам тези хора, откраднаха ми идея за трениране на доброволци за спасителни операции“, разказа Човекът-паяк Две отсечки ще са ограничени по АМ "Тракия" в Бургаско  Две отсечки ще са ограничени по АМ "Тракия" в Бургаско  Ограниченията ще са в сила в началото на следващата седмица Трябва ли просто да затваряме лаптопа без да го изключваме Трябва ли просто да затваряме лаптопа без да го изключваме Режимът на заспиване е удобен за кратки паузи, но не заменя редовното рестартиране на системата
Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Край на бързите сделки: Как се променя пазарът на имоти в София през 2026 г. Средните цени трайно преминаха психологическата граница от 2000 евро на квадратен метър, а в централните и южните квартали сделки над 2500 евро вече не са изключение Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Мъж уби с нож партньорката си на бул. „Никола Пашич“ в Лесковац Шофьорът на автомобила разказа, че малолетното му дете, което е било с него в колата, е видяло цялата зловеща сцена и поради преживяната травма е било отведено за оказване на медицинска помощ Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Пунктовете ще останат отворени през деня в продължение на 12 часа. Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците Рекорден брой от 2270 паднали хора за едно денонощие, доведе до политическо напрежение около забраната за разпръскване на солress. Костадинов предяви териториални претенции към Русия Костадинов предяви териториални претенции към Русия Той изреди българските държави по света: Татарстан, Кабардино-Балкария, Чувашия, все руски републики
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори