Бургазлията Петър пръсна с тръба главата на мъж, купил ипотекираното жилище на баща му
ЧСИ пуснал на търг имота на ул. "Трайко Китанчев", жертвата обаче получила неприятна изненада от сина на бившия собственик
Бургазлията Петър Вълчев пръсна главата на мъж, който купил от търг на ЧСИ ипотекирания апартамент на баща му. В петък Районният съд в Бургас е наложил мярка за неотклонение "задържане под стража" на 43-годишният побойник. Той е обвинен за това, че е причинил две средни телесни повреди на друго лице.
Грозната сцена се разиграла в началото на април т.г., когато се провела публичната продан и Златко станал новия собственик на малък апартамент в сърцето на морския град, на ул. "Трайко Китанчев". Само няколко часа, след като мъжът бил въведен в имота, го очаквала неприятна изненада.
Когато сина на бившия собственик - Петър Вълчев разбрал, че бащиното жилище вече е във владението на друг стопанин, отишъл да му търси сметка. Бесен от ситуацията той нападнал Златко с метална тръба. Удрял го по цялото тяло и дори му пукнал главата.
Бургазлията Петър Вълчев е криминално проявен и осъждан. Към момента на деянието той е бил с условна присъда от предишно провинение отново за побой, което означава, че ще изтърпи старото си наказание от 1 година, както и новото, ако бъде признат за виновен за случая от ул. "Трайко Китанчев".
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои

"Обущарят ходи бос."
Да , но мъжа е жив, защото заглавието е журналистическа измислица
защото.....”..дори му пукнал главата...” по-долу на публикацията
Без коментар!!!
Неговата**** проста
sega 6te go prodade za bez pari kolkoto da se mahne ot tam