Извънредно! Млад мъж полетя от шестия етаж на блок в жк „Славейков“
Състоянието му е изключително тежко, той е на видима възраст 19-20 години
Смразяващ кръвта инцидент събра десетки жители и случайни минувачи около бл. 19 в жк „Славейков“, предава репортер на Флагман.
Около 21 ч. от балкона на шестия етаж на този блок е скочил млад мъж, притекли са се няколко души, за да видят какво е състоянието му. На мястото пристигна и линейка. Според това, което можем да видим от разстояние, младежът дава признаци за живот. Състоянието му обаче е много тежко.
По непотвърдена информация на съседи, малкото му име е Ивайло. Видимата му възраст е около 19-20 години.
Очаквайте подробности във Флагман.БГ!
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Капиталисте вярват , че можеш да спечелиш или загубиш,
Комунистите -равен резултат,
а мистиците , че можеш да излезеш от играта.
Ще се молим човека да се оправи и друг път да внимава.
И един пингвин във фрак ми носи и риба, и рак, и щука за един франк, Франко от заран К'о?
Пинко и той с цена загуби паролата.
Общество е пазарна икономика и конкуренция. Всеки човек е продукт с цена. За да имаш висока цена трябва да живееш по здравословно, никакви вредни неща които да ти зимата силата. Наркотици , социални мрежи , прекомерна мастурбация, захарни неща , бял хляб, цигари , алкохол, телевизия ,недоспиване и д-р.
Със силата която имаш се изграждаш за да оценят другите.
Не може да се живее тъпо и после да се реве: то живота няма смисъл ще се махам.
Отделно работа в чужбина лекува много.
Аз се бях поизнервил от приятели ,работодатели и роднини. И заминах за Кипър. При 43 градуса на сянка мислиш как да оцелееш, не си анализираш живота в България.
Куняга с теб сме брадъре!
Махалата мачка!
Винаги съм мразила хорското мнение!
Момчето е жив и здрав като по чудо!!!
А вие можете да спрете да плямпате небивалици!
Почнете да слушате блек метъл и може да почнете да си цените живота вместо тъпизми като чалгия и рап където се пее само за пари коли жени раздели и други меркантилни глупости
Час и половина мотаене в Шокова зала???!!!!
При най-големите “специалисти и капацитети”……………………………………………….Престъпна небрежност!!!
Има шанс да си в съзнание и да почувстваш болката на десетки строшени кости. Не на последно място може да оживееш като инвалид.