Извънредно! Зрелищен арест на наркогрупа до Новата поща в Бургас (СНИМКИ/ВИДЕО)
Двама мъже и едно момиче бяха извадени от Ауди А4, натръшкаха ги на земята
Зрелищна акция на спецченгета се извършва в този момент до Новата поща в Бургас, предава репортер на Флагман.бг.
Арестувани са двама мъже, които по наша информация са добре познати в криминалните среди, както и едно момиче на видима възраст около 20 години. Акцията е във връзка с разпространението на наркотици.
Ченгетата продължават да претърсват Аудито.
Очаквайте подробности!
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

dokato nqma omerta nqma da stane rabotata , drugite i te se u4at da peqt 6toto taka e polesno i v edin moment vsi4ki rabotqt za policiqta haha bahti manqcite probiti
MA to 4enge MA
az ba4kam kato ku4e ot 18 godini i ne moga da sabera za kolelo , a imam magistratura i 2 4ujdi ezika ot koito ediniq perfekten na nivo C2
eba samo grozni razvedeni lelki s po 1-2 deca
kato gledam i ot zatvora si izlizat zapazeni, po princip ideqta na zatvora e da precaka zdraveto na takiva a te si izlizat otpo4inali gotovi za novi podvizi
ne6to ne vijdam smisal da se raboti kato ima po lesen na4in
6e mu eba maikata i jivot
Muskulite spadat,godinkite si minavat samo sramut i praznite djobove ostavat SVIKVAITE
Но се опитвам да се специализирам и да продължа по другата пътека,по тази видях,че парите не се ценят,не се и задържат,момичетата които ти се кефят не си заслужават и те вкарват в интриги за няма нищо и приятелите които създаваш по тази пътека не са ти никакви приятели,а едни хиени дето само чакат да могат да те преметнат за 20-50-100 лева,със сигурност понякога има и точни пичове,но те така или иначе сами ще искат да излязат от такъв тип среда след време
Като толкова им се правят чупки на някой, хайде с униформите в Донбас и да се доказват там с кубинките във военно действие. Иначе , затворили двете платна на булеварда, защото ЗДвП нещо им е бяло петно в обучението .....
Ако някой чете това и се занимава за 10-20-100 или 1000 лева да пръска треви и други глупости,спирайте са пичове докато е време,гарантирам ви че ще ви е много по-добре живота и на близките ви ще им е много по-спокойно,за някакви смешни пари си вкарвате главата в торбата