Извънредно! Зрелищен арест на наркогрупа до Новата поща в Бургас (СНИМКИ/ВИДЕО)
Двама мъже и едно момиче бяха извадени от Ауди А4, натръшкаха ги на земята
Зрелищна акция на спецченгета се извършва в този момент до Новата поща в Бургас, предава репортер на Флагман.бг.
Арестувани са двама мъже, които по наша информация са добре познати в криминалните среди, както и едно момиче на видима възраст около 20 години. Акцията е във връзка с разпространението на наркотици.
Ченгетата продължават да претърсват Аудито.
Очаквайте подробности!
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

dokato nqma omerta nqma da stane rabotata , drugite i te se u4at da peqt 6toto taka e polesno i v edin moment vsi4ki rabotqt za policiqta haha bahti manqcite probiti
MA to 4enge MA
az ba4kam kato ku4e ot 18 godini i ne moga da sabera za kolelo , a imam magistratura i 2 4ujdi ezika ot koito ediniq perfekten na nivo C2
eba samo grozni razvedeni lelki s po 1-2 deca
kato gledam i ot zatvora si izlizat zapazeni, po princip ideqta na zatvora e da precaka zdraveto na takiva a te si izlizat otpo4inali gotovi za novi podvizi
ne6to ne vijdam smisal da se raboti kato ima po lesen na4in
6e mu eba maikata i jivot
Muskulite spadat,godinkite si minavat samo sramut i praznite djobove ostavat SVIKVAITE
Но се опитвам да се специализирам и да продължа по другата пътека,по тази видях,че парите не се ценят,не се и задържат,момичетата които ти се кефят не си заслужават и те вкарват в интриги за няма нищо и приятелите които създаваш по тази пътека не са ти никакви приятели,а едни хиени дето само чакат да могат да те преметнат за 20-50-100 лева,със сигурност понякога има и точни пичове,но те така или иначе сами ще искат да излязат от такъв тип среда след време
Като толкова им се правят чупки на някой, хайде с униформите в Донбас и да се доказват там с кубинките във военно действие. Иначе , затворили двете платна на булеварда, защото ЗДвП нещо им е бяло петно в обучението .....
Ако някой чете това и се занимава за 10-20-100 или 1000 лева да пръска треви и други глупости,спирайте са пичове докато е време,гарантирам ви че ще ви е много по-добре живота и на близките ви ще им е много по-спокойно,за някакви смешни пари си вкарвате главата в торбата