Пуснаха от ареста украинеца, заплашил служители на хотел в Банско
След извършена проверка на стаята му не бяха открити взривни вещества
Пуснаха от ареста украинеца, заплашил служители на хотел в Банско. Рано тази сутрин той се е прибрал в хотела си, съобщава NOVA.
Mъжът е пристигнал в курорта в сряда вечерта и почти веднага се е настанил на бара в хотела, в който е бил отседнал. След няколко часа престой там, той заявил, че има мисия и тя е да избие всички в хотела.
Той заплашил, че в стаята му има и бомба. По информация на МВР мъжът бил във видимо нетрезво състояние.
Той беше задържан, а след извършена проверка на стаята му не бяха открити взривни вещества и материали.
„Бяхме излезли отвън, за да пушим. Той дойде и поиска цигара. Изведнъж започна да крещи, че ще избие всички. Обадихме се в полицията. Служителите на реда дойдоха след около 10 минути и го задържаха. Притесних се, в началото беше доста страшно”, разказа Цаньо Чалъков, който е рецепционист в хотела.
Управителят на хотела Мария Атанасова заяви, че мъжът повече няма да остане в хотела.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

С нещо да се похвалят? История ли имат, култура ли, държава ли ?
А управляващите и президентът им хленчат само за пари и оръжие...
САЩ им дават само заради това, че се бият срещу руснаците, заради собствения интерес, а не заради украинците!