Парламентът решава да даде ли държавата 600 милиона лева на пътните строители
Без отпускането на средства има риск пътищата да останат без поддръжка до края на годината
Очаква се днес парламентът да даде зелена светлина на държавата да разплати част от задълженията към строителните пътни компании за поддържане на републиканската мрежа. Проекторешението предвижда строителните фирми да получат първоначален транш от 600 милиона лева.
Без отпускането на средства има риск пътищата от републиканската мрежа да останат без поддръжка до края на годината, като към момента е спряна работата по 278 обекта, коментираха вчера от Регионалното министерство.
Пътните строители вече многократно протестираха, а въпросът предизвика напрежение между вицепремиера Гроздан Караджов и другите партии в управлението.
Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов
Февруари носи пари и успех на три зодии
Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше
България, Гърция и Румъния с обединяват усилията за по-бърза жп връзка от Солун до Букурещ
Допълнително финансиране се обявява за шест нови професии
TravelX и новото лице на туризма: пътуване без алкохол като устойчива бизнес тенденция
Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс
Жоро Милионера, който задигна 1.5 милиона, харчи пачките в Кипър
Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк
България е на последно място по минимална работна заплата в ЕС, най-високата е 2704 евро
Уникално: Джокович се завърна от "Ада" в Мелбърн, Синер е детрониран
Бели или кафяви яйца да ядем - има ли реална разлика за здравето

Обръщам внимание, че те не са бежанци, ние нямаме обща граница с Украйна ! Според международното право, което ние и Запада много тачим , бежанци са тези , в съседните на конфликта държави !