×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Младежки глас" вече и в Карнобат


"Младежки глас" вече и в Карнобат
Ключови думи: Младежки Глас, Карнобат
27 Юни 2011, Понеделник, 12:33 ч.

Сдружение „Младежки Глас” откри свой клон в Карнобат

За председател на структурата единодушно беше избран младия предприемач Христо Георгиев. Негови заместници станаха Чавдар Вълев и Василена Георгиева, а на Кристина Янева бе поверена административната работа.

Макар и новосъздаден, в клуба вече кипи усилена работа. Амбициозните младежи са се заели с организацията на редица мероприятия насочени към техните връстници.

"Желаем да помогнем на всички млади хора като ги насърчаваме за бъдещата им личностна, социална и професионална реализация. Ще се опитаме да насочим общественото внимание към нас младите, към нашите ценности, потребности и интереси, защото ние имаме какво да кажем, но трябва да има и кой да ни чуе" каза Христо Георгиев, председател на структурата в Карнобат.

Учредяването на клуба в Карнобат е поредната структура на сдружение "Младежки глас" извън Бургас, където е централата.


В категории: Бургас


12
Коментара
12
Коментара по темата
12.
зачуден
23.07.2011 11:57:52
1
0
Какъв е смисъла на тая организация... освен да показва рекламни материали и брошури на снимките
11.
номер 3
11.07.2011 17:46:39
0
1
Тия тъпаци от КТ"Панорама" наистина ще съсипят ГЕРБ И най-вече Вяра Петрова.Наистина всички в Карнобат ги познават и им знаят какви им са интересите.Те са лицемерни измамници.Вяра, с тях няма да направиш нищо на изборите.
10.
до №2
29.06.2011 08:14:15
2
3
не - те много добре работят , а друг носи негативите в тази партия и ми е чудно какво още прави там и не си е подал оставката от постовете които заема - крайно време е сам да напусне редиците на партията и да се премести там за които работи.ако не го направи сега, после ще го изгонят и ще се унижи още повече - а това няма да оже да го понесе. веднъж му дадоха знак
9.
toj
28.06.2011 16:48:56
4
3
Виж ги ,само "убустници".Да вземеш едно дърво,че...
8.
gerb
28.06.2011 16:03:52
5
2
ГЕРБ Карнобат потъва-бавно,но сигурно.Вярка вече никой не смята за сериозен кандидат за кмет.ГЕРБ нямат личност,нямат.За в момента можете само да си мечтаете Г.Димитров да ви отдели някое селско място за наместник.
7.
до коментар 1 и 2
28.06.2011 14:35:51
2
4
В главата ти е само как да унижиш младите хора на Карнобат,и така лицемерно повтаряш едно и също по няколко пъти.Ти си отчаяна,че губиш позиции с простотията си, с грозното,с пошлото и евтиното си държане,със селяндурщината си , отвращават ме,елементарните ти разсъждения и евтините ти манипулативни курвенски номерца.
6.
девойка
28.06.2011 14:12:53
3
4
Ти сигурно си някоя стара ,злобна ,лицемерна ,червена вещица!
5.
Карнобат
28.06.2011 12:14:24
4
4
Ако това са младежите на Карнобат -тежко му на Карнобат!
4.
Златка
28.06.2011 11:36:26
4
4
Браво!
3.
велина
28.06.2011 10:36:59
3
4
Крайно време беше младите в Карнобат да направят нещо.
2.
ГЕРБ
27.06.2011 23:00:15
3
4
GERB Karnobat не разбраха ли,че с тия паразити от Панорама до никъде няма да я докарат.Хората ги познават и те носят само негативи на ГЕРБ.
1.
Карнобат
27.06.2011 22:58:21
3
3
Ей тоя глупавия паразит от КТВ Панорама най-после се уреди някъде
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори