Напук на мерките Галена вдига див купон в Planeta Onyx тази нощ, РЗИ май няма да спите?
Дискотеката отваря врати в знак на протест срещу ограниченията
Гореща новина разстресе нощния живот в Бургас. Тази вечер всички купонджии се готвят да избухнат в меката на попфолка Planeta Payner Onyx Club в Морската градина. От няколко дни се върти мълвата, че дискотеката е обявила бойкот на ограничителните мерки и довечера, точно в 22:00 часа, ще отвори врати за всички клиенти, които искат да разпуснат.
Проверка на Флагман.бг установи, че новината е истина. Нещо повече - в дискотеката тази вечер ще гостува най-горещата фолк дива Галена, която ще взриви заведението с най-обичаните хитове. Офертата е много апетитна, тъй като входът ще бъде символичен, а купонът гарантиран.
"Ще работим, както досега, спазвайки всички мерки за безопасност, ще се допускат клиенти само със зелен сертификат. Държим да отбележим ,че клиенти, посетили заведението след 22.00 ч., не подлежат на санкции от страна на държавните органи! Санкциите са единствено и само за обекта", посочват от заведението.
Така че не се колебайте, слагайте токчетата и се забавлявайте, Planeta Payner Onyx Club явно ще плащат глобите.
Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София

"Само да та гепна, дънкити щи цепна"
Не съм са ваксинирал и не нося маски,но някой прекалявате с правото да сте малоумни
Лапета диларчета с 12лв в джоба
Бати умрелия град