Убийство или инцидент? Всички версии за смъртта на боксьора Пламен
Майката на бургазлията твърди, че е убит
Бившият републикански шампион по бокс Пламен Ангелов почина при мистериозни обстоятелства в блок 480 в ж.к.“Меден рудник“ тази вечер. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Тялото на 41-годишния мъж е в отделение „Съдебна медицина“, за да се направи аутопсия и установи причината за смъртта. Първата версия е смърт от инфаркт или инсулт, а втората – убийство.
Какво е известно до този момент?
Безспорно е установено, че между Пламен Ангелов и съседа му Мирослав Добрев е възникнал конфликт около 20:30 часа тази вечер заради чисто битов спор. Пламен от известно време цепел дърва на терасата, вдигал шум, а това дразнело кучетата на Мирослав.
Според Мария Ангелова, майката на Пламен, Мирослав го нападнал и започнал да налага с юмруци. „С очите си видях как го удря!“, категорична бе възрастната жена.
ВИЖТЕ КАКВО КАЗА В НАШЕТО ВИДЕО:
Пламен е бивш боксьор, но от леката категория и като цяло бил доста слаб, докато Мирослав бил добре сложен мъж. Според съседи Мирослав преди време работел в силово ведомство – МВР или Министерство на отбраната, но вече бил извън системата.
Мария Ангелова твърди, че синът й починал от нанесения побой. 41-годишният Пламен е издъхнал на прага на бащиния си апартамент, а тялото му близо два часа е престояло до вратата за ужас на възрастните му родители, за които той се грижел в последните години. Баща му е с висока степен на слепота, а майка му едва-едва се движи.
Пламен е разведен с едно дете – момченце, което живее с бившата му жена в чужбина, разкриха наши източници. В последно време той работел в сферата на строителството, но е познат и на полицията.
За съседа му Мирослав информацията е оскъдна. Твърди се, че работи в един от пристанищните оператори. Съпругата му Теодора била касиер на вход 3 на блок 480 в ж.к.“Меден рудник“. Има едно дете.
Флагман.бг видя как полицаи отведоха Мирослав Добрев с патрулен автомобил и по неофициална информация му е наложен 24-часов арест. Наш репортер позвъни на вратата на Добрев, но не открихме никой в жилището.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

"като цяло бил доста слаб"- Паисий Хилендарски и той тъй написал историята и
"добре сложен мъж"- като му сервират "Жадната монахиня"- сложен десерт.
И нищо за шкембелията, дето коремът му секунди пред него, който е бил заснет пред входа, охраняващ да не изтърве "хонорара от подземните агенции".
Не познавате Пламен, не говорете преди да знаете. Няма човек, който да го познава и да не го уважава! Всички момичета с което е бил го уважават и до ден днешен.
Убиецът, както разбрахме е бивше ченге, предполагам какво ще стане за съжаление. Знаем какви са повечето бг ченгета, колко са нагли, агресивни и с претенции за недосегаемост.
Искаме справедливост за Пачо!
Един млад човек не е между живите!
Тегло за майка му, за баща му.
А едно малко дете остана сирак, защото едно “ченге” се мисли за Бог!
Спомням си, че обожаваше МАйкъл Джексън...
Ехх, Пачо, Пачо
Преди година и половина го видях последно, все така тих и добър...
Много ми е мъчно, никога няма да забравя походката му, осанката му...
Как винаги му казвах “Пачоо, говори по-силно, нищо не чувам”, а той отговаряше “Да не съм някой селянин да викам” :(
Ще те помня винаги
Как ще цепиш дърва на терасата в панелката.Малоумна работа така стават конфликтите.
Сигурен съм че са му правили забележка и други хора ама боксера си ги знаем ... Я съм боксер прави си каквото си иска и се тупа в гърдите неподим. До момента в който някой ти даде контра
Но за мен шебека е мръсник.
Долно копеле.
При всички положения е уволнен дисциплинарно.
До животна!
Миро беше борец в спортното да, имаше добри изяви като спортист, и до колкото го познавам беше тих и кротък по характер. Незнам какво е станало, сбили са се или какво точно, но Миро е спортцмен не е страхливец да продължава да бие някой който е паднал или е видял че нещо му става....