Руските бойци вече са в Казахстан, десетки бунтовници убити
Загинали са и най-малко18 служители на силите за сигурност
Водените от Русия сили пристигнаха в Казахстан по искане на президента Касъм-Жомарт Токаев. Той обвини за избухналите безредици обучени в чужбина терористи, без да даде доказателства, съобщава Нова телевизия.
Миротворческите сили на Организацията на договора за колективна сигурност ще наброяват около 2500 души и ще останат в Казахстан за няколко дни или седмици.
Властите в най-големия град на страната Алмати съобщиха, че са убити десетки бунтовници. Загинали са и най-малко18 служители на силите за сигурност. Полицията публикува и няколко видеозаписа и снимки, на които се виждат сблъсъци на протестиращи със силите на реда в различни части на страната, без да се уточнява кога са заснети.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

А сте слепи, че Китай е на вратата и даже в къщата...
Казахстан не е Грузия и споменът за Афганистан все още не е избледнял...
ясно е ,че изобщо ти липсва мозък...видно от коментара ти
до 5
Дано тези подривни действия бъдат стопирани навреме, че иначе казахстанците ги чака глад и разруха, каквито вече се настаниха в Украйна след като американците провокираха оранжевата революция там!
Там където американците са посяли семената на разрухата, там вече държава не съществува! Украйна, Либия, Ирак и Афганистан са очевадните примери за това!
ватниците само това чакат и в казахстан всичко що мърда ще мине под ножа.......както навремето в унгария и чехословакия.....