×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ромка със златни зъби обясни защо в гетото на Бургас няма да гласуват


Ромка със златни зъби обясни защо в гетото на Бургас няма да гласуват
Нашите играят кючек и пият в момента, никой няма да дойде тук, каза ексцентричната жена пред камерата на Флагман.бг
Тема в развитие
Объркване с машините или личен избор: 3332 от Бургаско са гласували само за президент, отказали са вот за НС ЦИК ще глоби Кирил Петков за агитация в изборния ден Шокиращо ниска избирателна активност в ромското гето на Бургас (ВИДЕО) Избирател блокира машината в СИК 212 Севим Али: Гласувах за единството на нацията Внимавайте! Вижте коя е често допускана грешка с машините Лозан Панов: Последните 7 години добре научих начините, по които действа задкулисието Цветан Цветанов: Всички политици трябва да работят за доверието в избирателната система Моторът на ГЕРБ във 2 МИР Жечо Станков: Да запазим Бургас като стратегически регион за България ГЕРБ: Общинският съветник от Айтос Георги Янев нарушава Изборния кодекс Бойко Борисов: Искаме да спрем "промяната" всеки понеделник да се тегли по половин милиард и да не знаем за какво са Полиция респектира кмета на поморийското с. Бата пред дома му! Иван Алексиев: Терорът над нас продължава! Ива Митева: Днес българските граждани не трябва да забравят, че държавата е всеки един български гражданин Проф. Анастас Герджиков: Гласувах, за да има истински държавници Живко Табаков: ИБГНИ отново ще бъде парламентарно представена и ще работим за всеки поет ангажимент Към 11 часа: 8,9 % вече са гласували в Бургаско Придружители в руенското село Зайчар гласували от името на неграмотни Три машини в Бургаска област отказаха Жена изяде разписката от машината, след като гласува Христо Иванов: Решаващо важно е да имаме правителство след тези избори Мустафа Карадайъ: Служебният кабинет счупи доверието в честността на изборите Корнелия Нинова: Гласувах за президент-обединител Румен Радев: Който се страхува, че не може да спечели изборите, търси да ги опорочи Лидерът на почтеността Кирил Петков обяви директно за кого е гласувал Избираме президент и Народно събрание Избираме президент и парламент, 12 990 секции в страната отворени
виж още
скрий
14 Ноември 2021, Неделя, 16:58 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: авторът

На никого не му пукало за изборите

Ексцентрична ромка с два златни зъба и още 50 грама ценни накити по себе си обясни защо избирателната активност в бургаския кв. „Кумлука“ е толкова ниска. Според нея основната причина местните да не гласуват било, че още нямали вода.

Действително в СИК 83, която обхваща най-върлата част на гетото, активността е доста слаба – около 5 %. Дали обаче само това е причината, може да гадаем. 

Според странната жена, с която разговаряхме, в махалата било пълно с хора, които обаче днес се забавлявали и на никого не му било до избори.

Вижте повече във видеото: 
 




21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
минаващ
17.11.2021 10:06:42
0
0
Ей,объркаха ги тези избори.Сега като няма кебапчета,взеха да си ядът бюлетините,но само тези които могат да четът без придружител преводач
20.
Квартал Победа
16.11.2021 16:35:40
0
1
СЛЕД АКЦИИТЕ НА МВР ЗА ТЪРГОВИЯ-КУПУВАНЕ НА ГЛАСОВЕ В РОМСКИТЕ МАХАЛИ НА БУРГАСКА ОБЛАСТ-ТЪРГОВЦИТЕ НА ГЛАСОВЕ СЕ УПЛАШИХА(БЯХА РЕСПЕКТИРАНИ),И НИКОЙ НЕ ОБЕЩАВА ПОВЕЧЕ-ПАРИ И ДРУГО НА БРАТЯТА РОМИ. ТАКА ЧЕ Е ПРОСТО-НЯМА ПАРА,НЯМА СДЕЛКА. РЕСПЕКТ КЪМ УПРАВЛЯВАЩИТЕ НА БУРГАСКА ОБЛАСТ.ПО-ДОБРЕ ДА НЕ ГЛАСУВАТ РОМИТЕ ОТКОЛКОТО ДА ИМ КУПУВАТ ГЛАСОВЕТЕ.
19.
Ъ?
15.11.2021 23:03:45
1
10
В българският тълковен речник думата "ромка" не съществува!
Но думата "ЦИГАНКА", да.
18.
зъболекаря
15.11.2021 21:48:42
1
2
А е достатъчно само да си купуваш паста за зъби и няма да имаш нужда от пломби.
17.
Пеерас
15.11.2021 16:57:00
1
6
Важното е че няма да гласуват...
16.
Имплант
15.11.2021 15:51:06
0
7
Всяка година по една пломба, мога да си позволявам. Виж я, Лелята от шекер махала има Златни зъби, и се оплаква, че няма вода!
15.
Евро Депъъътат
14.11.2021 19:53:17
3
11
Еехееее днес само изборни новини чета бее, дайте малко инфо за Ковидаа... Много бързо забравихте пандемията. Между другото, гласувах, никой ме попита за зелен сертификат. Аз им показа преди да вляза в залата.....
14.
Биричка-рибичка ЦаЦа
14.11.2021 19:44:00
6
9
Ех, миналата година имаше цял камион пълен с бири в Руен. Тази година мевлиди ще четат по селата. Успех бате Карадайъ.
13.
Шльоко
14.11.2021 19:22:39
2
32
Мръсни неграмотни мангали!
Измет!
12.
БГ
14.11.2021 18:41:46
2
8
Само Шарко ще спаси хората !!!???!!!
11.
Хан Крум
14.11.2021 18:20:57
5
62
Ма много сте прости - Нема пари и нема гласуване :) манго гласува само като му платиш
10.
RA
14.11.2021 18:13:18
4
12
Urodi ot KTB 6.5 miliarda otkradnaha ciganite beznakazani i ne sa investirali v ni6to
9.
Tctc
14.11.2021 17:50:27
3
35
кой гое грижа за тия неграмотници eb
8.
Златни зъби
14.11.2021 17:34:15
3
34
Изключително важен детайл в политически "анализ", флегма-стил!
7.
Гагарина
14.11.2021 17:21:29
2
44
Ха ха ха,контингента на първо рпу- Албена, проституиращата джебчийка ,че кой ли не я знае!? Нападаше корабите на пристанището и крадеше доларите на моряците ...
6.
Мисирок
14.11.2021 17:16:00
7
33
Абе къде е квартал „Кумлука“ в Бургас? Някъде между .„Победа“ и „Акациите“ ли е?
5.
до 4
14.11.2021 17:15:52
37
19
Там гласуват за БСП.
4.
Б.Б.
14.11.2021 17:06:51
29
142
Няма да гласуват, защото Рашков си свърши работата и прекъсна традиционното купуването на гласове в Комлука от страна на ГЕРБ!
Браво, Рашков! Не съм вярвал, че ще видя политик, от чиито действия има реални полезни резултати за народа!
Има надежда, има!
3.
мен
14.11.2021 17:05:24
3
80
ТАЗ ГОДИНА НЯМА КЕБАБЧЕТА И БИРА . НЯМА ДА ГЛАСУВАМЕ
2.
SS
14.11.2021 17:04:17
24
12
За това гласувах за Расате.
Радате Президент !!!
1.
Ми
14.11.2021 16:55:18
4
43
Като цяло активността в страната показва същото.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Шофьорът на Фолксвагена с нова версия за инцидента в Приморско: Мотористът ритна огледалото ми и падна Шофьорът на Фолксвагена с нова версия за инцидента в Приморско: Мотористът ритна огледалото ми и падна Румен Русев твърди, че Ивон Иванов го е последвал по ул. „Ропотамо“, а МВР посочва неправилна маневра на моториста След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Вижте как професионални водолази направиха байпаса на фекалната тръба край Свети Влас (ВИДЕО) Вижте как професионални водолази направиха байпаса на фекалната тръба край Свети Влас (ВИДЕО) Подводните кадри показват извършения ремонт, след който аварията беше овладяна и забраната за къпане отменена Мерцедес блъсна 63-годишна жена на пешеходна пътека пред Летище-Бургас Мерцедес блъсна 63-годишна жена на пешеходна пътека пред Летище-Бургас 20-годишният шофьор се движел на заден ход пред терминал Заминаващи, пострадалата е със счупена бедрена шийка Разкриха кражба за 2000 евро в „Меден рудник“: Двама бургазлии задигнали 200 метра меден кабел Разкриха кражба за 2000 евро в „Меден рудник“: Двама бургазлии задигнали 200 метра меден кабел Открит е изгорял, полицаи го иззеха Димитър Николов: Не ставам за политик, а за работа - време е да спрем с делението в името на България Димитър Николов: Не ставам за политик, а за работа - време е да спрем с делението в името на България Той подчерта, че когато на карта е заложен престижът на цяла България, партийните страсти трябва да останат на заден план Президентът на Яхт клуб „Черноморец“ Валентин Николов оглави „Прогресивна България“ в Приморско Президентът на Яхт клуб „Черноморец“ Валентин Николов оглави „Прогресивна България“ в Приморско Ново име за местната политика поема структурата, а сред членовете й се откроява бившият кмет Димитър Димитров Защо Ви избраха за Евровизия ли? Достатъчно е да се разходите в Бургас и София, за да видите разликите Защо Ви избраха за Евровизия ли? Достатъчно е да се разходите в Бургас и София, за да видите разликите Бургас е сред най-амбициозните общини в България и отдавна е доказал, че има работещ икономически модел, заради това промените тук са видими, подчерта вицепремиерът 23-годишен пловдивчанин кара из Созопол надрусан с кокаин, амфетамин и метамфетамин 23-годишен пловдивчанин кара из Созопол надрусан с кокаин, амфетамин и метамфетамин Полицаите го спрели на ул. "Яни Попов" Хотелите в Бургас вече са почти на 100% запълнени за Евровизия Хотелите в Бургас вече са почти на 100% запълнени за Евровизия Спекула няма - гарантираха хотелиери 
След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Пълнолетни с тежки и нелечими заболявания ще получат достъп до смъртоносно вещество при строго определени условия Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори