Върнете НОЩ и ген. Мутафчийски - положението с вируса е страшно!
Цари пълен хаос, текат скандали за сертификати, а болниците са пълни, лекарите едва смогват
Ситуацията с коронавируса взема застрашителни размери, а е видно, че управляващите в момента не могат да се справят. Цари пълен хаос, текат скандали за сертификати, а болниците са пълни, лекарите едва смогват. Ясно е, че ситуацията е изпусната. Очевидно служебният кабинет няма идея какво да се направи, а от друга страна, в това предизборно време политиците се страхуват да вземат крайни мерки и да въведат локдаун. То сега непрекъснато има протести, а камо ли ако ни затворят пак вкъщи.
Да, но така не може да продължава. Ето защо смятам, че трябва да бъде възстановен Националният оперативен щаб за борба с коронавируса начело с ген. Мутафчийски. Този човек натрупа опит, доказа, че има способности да контролира кризата, и се сдоби с огромен авторитет. Само появата му по телевизора всяваше респект и хората далеч повече спазваха мерките тогава. Генералът ги стряскал – ами да, трябва отново да се стреснем и да разберем, че така не може. След като дебелоглавите масово отказват да се ваксинират, тогава поне трябва да бъдат наплашени и да започнат да спазват мерките. Да, икономиката може да закъса, но човешкият живот е по-важен, при положение че сме като на война с това непрекъснато мутиращо зло. Дето даже и ваксини не го ловят докрай.
Само ген. Мутафчийски може да въведе ред и да внуши на обществото да съблюдава по-строги правила и да се ваксинира.
Ана Христозова, Плевен за вестник Ретро
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Аман от лъжи и простотии! Ако не вярваш,отивай доброволец! Във ВМА търсят.Тъкмо ще се убедиш и ще разкажеш от първо лице...
Като го върнат какво ще стане?
Точно заради този и НОЩ сме на това дередже
Плашеха народа както бабите са плашели внучетата с Торбалан и Клан Клан Недоклан навремето
- котарака спеше отгоре....преди
- слагам си цигарите, каната с айрана....
Не съм га включвал с години....Възможно е вече да не работи...
Лошото е че има затъпели елементи които вярват само и единствено на това което им показват по сеирсандъка....Сивото,ако са го имали преди,е толкова закърняло....кратуните им са като кух кокосов орех....
И се пулят...и се блещят....и чакат да им кажат по новините какво да правят....
Защо ли? Защото ,,мислят" за тях....Както ФАШАГАТА менгеле е мислил за всеки един по отделно в концентрационния лагер....Мислил е как по-бързо да излезе всеки от там....през комина....естествено,не през портала.
тъпо племе сме и това е
Локдаун,и неваксинираните да тряска Майка ти у кафявата точка.
И като ти го върнат генерала, кво - ще издуха вируса или война ще му обяви?!