Извънредно изявление на Слави Трифонов в 14,30 ч.
Предава се по 7/8ТВ и във фейсбук
Лидерът на ПП "Има такъв народ" Слави Трифонов ще направи изявление днес в 14.30 часа в ефира на 7/8ТВ, съобщиха от пресцентъра на партията. Изявлението може да се проследи и във фейсбук страницата на г-н Трифонов.
Припомняме, че днес "Демократична България" (ДБ) обявиха, че няма да подкрепят проектокабинета на "Има такъв народ". Вчера това направиха и "Изправи се БГ! Ние идваме!"
От БСП пък поставиха условие да бъде сменен кандидатът за вицепремиер и вътрешен министър Петър Илиев, за да подкрепят предложеното правителство. Слави Трифонов пък отговори, че няма намерение да се съобрази с това.
Утре парламентът трябва да гласува кабинета на ИТН.
Какво каза Слави Трифонов - вижте ТУК
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

А аз останах с обратното впечатление. ИТН направиха и невъзможното за да няма такова!
Мисли да подкрепи Радев… Ами като нямаш кадри които да предложиш за президент е разбираемо. Още повече така ще се окичеш с лаврите на победител без да имаш някаква заслуга за това.
Най-добре да си гледа чалгата и да не се захваща с неща, които не са му по силите и разбиранията.
Излъга младите и хората в чужбина, но нас умните, интелигентните и хора с дълъг живот и опит, не можеш!
Хайде, иди се гръмни, нещастнико!!!
Но ти нямаш дупе нито да управляваш, нито да се гръмнеш!