Слави в цайтнот, хората му ще говорят пак за подкрепа с другарите си от БСП
Днес изтича срокът, в който от ИТН трябва да върнат изпълнения мандат на Радев
Конституционният срок, в който от "Има такъв народ" трябва да върнат своето предложение за кабинет на президента Румен Радев, изтича днес. В същото време от партията на Слави Трифонов продължават разговори за подкрепа с БСП в Народното събрание, съобщава БНТ.
Вчера от "Има такъв народ" заявиха, че няма да подписват споразумения, за каквито настояват от всички политически сили, след проведените експертни разговори по политики.
От "Демократична България" и "Изправи се БГ! Ние идваме!" все още не са дали категоричен отговор - дали ще подкрепят този състав на Министерския съвет. Те заявиха, че това ще стане ясно в рамките на парламентарната процедура, която ще започне, след като президентът внесе за разглеждане в НС предложеното от "Има такъв народ". До момента е ясно и че ГЕРБ-СДС ще гласуват против така обявения състав на Министерския съвет.
Адвокат твърди за заплахи и укриване по случая с прокурорския син от Перник
Разбиха схема "Оръжия срещу канабис" в България, Испания и Гърция
От звездния грим до стените у дома - Майсторът на четките и бургаската Джи Би Си тръгват в обща посока (СНИМКИ/ВИДЕО)
4-годишно дете почина в болница, бащата отправи тежки обвинения
Професор Рачев каза кога идва топлото
Прогноза за времето и народни поверия за 31 март
Мъжете от тези зодии трудно се обвързват
Чийзкейк без печене - лесен десерт стъпка по стъпка
Ръчните скорости пред изчезване
Борба с пролетната депресия: полезни храни
Рецепти без глутен - лесни идеи за всеки ден
Как да перем бели дрехи без пожълтяване
