Много ниска избирателната активност в Бургас към 16 часа
Избирателите не са подхождали толкова вяло от години, най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година
Избирателната активност към 16 часа за област Бургас е 27,27 %, съобщиха току-що за Флагман.бг от Районната избирателна комисия (РИК). От 365 595 имащи право на глас до урните са отишли 99 707 души.
В процентно съотношение най-активни са в Приморско – 38,22 %, Малко Търново – 34,72 %, Созопол – 31,27 %, Руен – 31,04 % и Царево – 30,16 %.
В Община Бургас, както вече съобщихме, активността е доста по-слаба от април – 26 % към 16 часа. Избирателите не са подхождали толкова вяло от години. Най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година.
Вижте справката за цялата област:
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Какво има народа?
На времето комунистите взеха всичко от трудолюбивите хора,и затова сме на този хал.
И какво сега - Славито пак ще се направи на интересен и пак ще върне мандата, така ли??
И трети път на избори през октомври, така ли?
Ама на народа ще му писне съвсем и на другите избори, вместо с машини, ще гласуват с по една тояга в ръката и ще им начупи каските!
Какво очаква Слави? Колкото и да се пъне, няма как да управлява самостоятелно!
Личи си, че само мен заслужавате и никой друг!