Много ниска избирателната активност в Бургас към 16 часа
Избирателите не са подхождали толкова вяло от години, най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година
Избирателната активност към 16 часа за област Бургас е 27,27 %, съобщиха току-що за Флагман.бг от Районната избирателна комисия (РИК). От 365 595 имащи право на глас до урните са отишли 99 707 души.
В процентно съотношение най-активни са в Приморско – 38,22 %, Малко Търново – 34,72 %, Созопол – 31,27 %, Руен – 31,04 % и Царево – 30,16 %.
В Община Бургас, както вече съобщихме, активността е доста по-слаба от април – 26 % към 16 часа. Избирателите не са подхождали толкова вяло от години. Най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година.
Вижте справката за цялата област:
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Какво има народа?
На времето комунистите взеха всичко от трудолюбивите хора,и затова сме на този хал.
И какво сега - Славито пак ще се направи на интересен и пак ще върне мандата, така ли??
И трети път на избори през октомври, така ли?
Ама на народа ще му писне съвсем и на другите избори, вместо с машини, ще гласуват с по една тояга в ръката и ще им начупи каските!
Какво очаква Слави? Колкото и да се пъне, няма как да управлява самостоятелно!
Личи си, че само мен заслужавате и никой друг!