Много ниска избирателната активност в Бургас към 16 часа
Избирателите не са подхождали толкова вяло от години, най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година
Избирателната активност към 16 часа за област Бургас е 27,27 %, съобщиха току-що за Флагман.бг от Районната избирателна комисия (РИК). От 365 595 имащи право на глас до урните са отишли 99 707 души.
В процентно съотношение най-активни са в Приморско – 38,22 %, Малко Търново – 34,72 %, Созопол – 31,27 %, Руен – 31,04 % и Царево – 30,16 %.
В Община Бургас, както вече съобщихме, активността е доста по-слаба от април – 26 % към 16 часа. Избирателите не са подхождали толкова вяло от години. Най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година.
Вижте справката за цялата област:
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“

Какво има народа?
На времето комунистите взеха всичко от трудолюбивите хора,и затова сме на този хал.
И какво сега - Славито пак ще се направи на интересен и пак ще върне мандата, така ли??
И трети път на избори през октомври, така ли?
Ама на народа ще му писне съвсем и на другите избори, вместо с машини, ще гласуват с по една тояга в ръката и ще им начупи каските!
Какво очаква Слави? Колкото и да се пъне, няма как да управлява самостоятелно!
Личи си, че само мен заслужавате и никой друг!