Много ниска избирателната активност в Бургас към 16 часа
Избирателите не са подхождали толкова вяло от години, най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година
Избирателната активност към 16 часа за област Бургас е 27,27 %, съобщиха току-що за Флагман.бг от Районната избирателна комисия (РИК). От 365 595 имащи право на глас до урните са отишли 99 707 души.
В процентно съотношение най-активни са в Приморско – 38,22 %, Малко Търново – 34,72 %, Созопол – 31,27 %, Руен – 31,04 % и Царево – 30,16 %.
В Община Бургас, както вече съобщихме, активността е доста по-слаба от април – 26 % към 16 часа. Избирателите не са подхождали толкова вяло от години. Най-близкия резултат до този са евроизборите през 2019 година.
Вижте справката за цялата област:
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Какво има народа?
На времето комунистите взеха всичко от трудолюбивите хора,и затова сме на този хал.
И какво сега - Славито пак ще се направи на интересен и пак ще върне мандата, така ли??
И трети път на избори през октомври, така ли?
Ама на народа ще му писне съвсем и на другите избори, вместо с машини, ще гласуват с по една тояга в ръката и ще им начупи каските!
Какво очаква Слави? Колкото и да се пъне, няма как да управлява самостоятелно!
Личи си, че само мен заслужавате и никой друг!