Спипаха Мечо от Карнобат по бели гащи, опита да продаде гласове на репортер под прикритие
Пред скрита камера той сам се хвали какво влияние има и как досега продавал гласове
Една от знаковите личности в ромското гето на Карнобат – Мечо бе спипан по бели гащи от репортер под прикритие. Колегите от бТВ със скрита камера се опитаха да купят вота на ромската махала и Мечо сам попадна в клопката, разказвайки сам как е действал до този момент, какъв е бил неговият процент и колко гласа е осигурявал.
От думите му става ясно, че е прибирал по 20 лева на осигурен глас – за посредничеството. Иначе „гласоподавателите“ под контрол отивали и гласували срещу 50 лева. Мечо гарантира 100 % успеваемост, показва списъци с лични данни и е категоричен, че ще го послушавт, защото „знаели какъв е и имали голям страх от него“.
Мечо сам запознава репортерите под прикритие с роднини и приятели от ромския квартал, продължавайки да им разкрива подробности за изборната схема.
Фалшиви инжекции за отслабване, купени онлайн, пратиха двама души в кома
Арестуваха българин за алоизмами за близо 700 000 евро
Линията на бедност скача с 52 евро през 2027 г.
Мислите го за обикновена умора? Кардиолог разкри кои скрити симптоми издават опасен проблем при младите
Пияни келеши помляха защитени дюни с колата си, зарязаха я в пясъка и хукнаха да друсат кючеци в „EXE“!
Президентът на MAX FIGHT с голяма новина: Борислав Велев-Рой се завръща на ринга след 2 години отсъствие
Край на тарикатлъка: 80-годишен грък намери безотказен начин да се справи с „резервациите“ с хавлии на плажа
Грозен вандализъм подпали Айтоската планина: Очевидци видяха от терасите си как трима пиромани умишлено пепелят „Орела“!
Антон Кутев: Илияна Йотова кандидат за президент на ПБ? Не мога да кажа нищо, още съм член на БСП
БФС поздрави Георги Иванов за голям празник
Джон Лоутън се обръща в гроба, Джулая в Слънчев бряг се превърна в Банго Василий
Кървава нощ в Киев: Русия с масиран удар, разрушенията колосални

ще ядеш чорабето дълго
с този огромен ресурс.
Защо