Извънредно! Труп лежи под балконите на блок 37 в жк „Лазур“
Тялото е на жена, семейна драма е причина за трагедията
Тяло на жена на средна възраст лежи под балконите на блок 37, вход Г, в бургаския жк Лазур, предава репортер на Флагман.бг. По първоначална информация жената е скочила от предната тераса на апартамента, в който е живеела, все още се изяснява от кой етаж.
Гледката е покъртителна, съседите още се чудят какво се е случило. Случайни минувачи, които в този момент се прибират от работа, остават шокирано от видяното.
По непотвърдена информация решението да сложи край на живота си е взела след семейна драма.
Пред блок 37, който се намира на ул. „Копривщица“, срещу бензиностанция „Дега“, има две патрулки с полицейски екипи, които разпитват съседите и установяват допълнителна информация за случилото се.
Лобното място е отцепено с полицейски ленти.
Очаквайте подробности!
Индонезия задържа 321 чужденци за онлайн хазарт
Нови случаи на хантавирус на круизен кораб? Подозират, че трети британец и испанка вероятно са заразени
Шок цени на самолетните билети планират авиокомпаниите
Четири огнища на шарка в Пловдивско ликвидира БАБХ
ЦРУ: Иран може да устои на американската блокада с месеци
Дара с втора репетиция на сцената във Виена
„Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас
Самолет удари човек на пистата в Денвър
Крум Зарков: 9-ти май е ден на победа, ден на памет, ден на съвест
Волен Сидеров каза истината за скандалните кадри в София
Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО (ВИДЕО)
Пророкът на Страшния съд вижда трети мандат на Тръмп

А за моята роднина незнам. Кръгъл сирак съм и съм израстнала в дом. :(
Давай смело и безотговорно......
Ние сме стеб зад теб
Ние колко убийства ги претупахме така отгоре отгоре