×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

10 типа жени, от които бягат всички мъже


01 Юли 2021, Четвъртък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Мъжете мразят дамите, които са заклети кариеристки

Защо все повече умни и красиви жени са сами? Мъжката психика дава отговор на този въпрос. Това са 10-те типа жени, от които бягат всички мъже.

1. Жени с прекомерно самочувствие

Тези жени никога нямат време за мъжа до себе си и комуникацията с тях е по-скоро монолог. Нито един мъж не би желал да има такава жена до себе си.

2. Жени, които се стремят към прекомерно усъвършенстване

Повечето мъже ценят простите неща и жените, които преследват прекомерното усъвършенстване, единствено ги отблъскват.

3. Твърде праволинейните жени

Тази жена не пуши, не пие, ляга си точно в 23:00 и прави йога всеки ден. При нея всичко е по график и това плаши мъжете. Колкото повече мъжът се сближава с такава рационална жена, толкова повече осъзнава, че не може да бъде себе си до нея - той има цял набор от лоши навици, от които все още не е готов да се откаже.

4. Жени с маниакално желание за брак

Мъжете панически бягат от жените, които още на втората среща искат да ги запознаят с родителите си. Това не означава, че тези господа отричат брака, просто не искат да бъдат притискани.

5. Жени, които приемат мъжа за източник на доходи

Дори и най-богатият мъж не би желал да е единствено спонсор на жената до себе си.

6. Прекалено грижовните жени

В грижовността няма нищо лошо. Но мъжът не иска да обсебите напълно личното му пространство с оправданието, че се грижите за него.

7. Жени, които винаги са в ролята на учител

Тези жени се отличават дори по начина си на обличане. Лесно е да се досетите, че това ще бъде строг бизнес костюм. Жената, която винаги е в ролята на учител, е като ходеща енциклопедия, има мнение за всичко.

8. Жените, които са прекалено фокусирани върху външния вид

Животът на тези жени всъщност е култ към собственото им тяло. Денят е разделен на две части - преди салона за красота и след това. Разбира се, те привличат мъжете, но само това не е достатъчно за дълга и сериозна връзка.

9. Жените, които са заклети кариеристки

С такава жена несъмнено ще бъде интересно да обсъдите състоянието на икономиката в страната, цените на петрола, както и обменните курсове на валутата. Но след известно време ще разберете, че с нея не може да говорите за нищо друго.

10. Безличните жени

В тези жени няма достатъчно плам. Те могат да бъдат само сянка на мъжа си, но никога няма да се превърнат в истински спътник в живота му.


В категории: Лайфстайл


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Май не сте по темата
02.07.2021 09:53:27
0
0
Лесбийки?
6.
do sofiq 5
02.07.2021 09:28:00
0
3
Правилно......
Бракът е опит на двама души заедно,да решат проблемите,които никога......ама НИКОГА ,не биха имали,ако бяха поотделно....
5.
sofiq
02.07.2021 09:11:15
0
4
Вярна ли е бургаската поговорка:
В брака са хубави първите 20 полови акта, другото е по задължение.
Много българи правят връзка и брак все едно насила.
Реално хората много трудно си пасват.
4.
ми е за това
02.07.2021 07:05:03
0
2
си остават сами.....
3.
Българина
01.07.2021 23:32:48
0
5
- Айде бе, Мило, няма ли да се женим?
- Е че закъде си се препряла?..
- Ами омръзна ми да се преструвам!
2.
Българина
01.07.2021 23:29:39
0
3
Жена, прасе, шеф и кола не се избират - народна поговорка.
1.
Аз
01.07.2021 23:09:01
1
8
Аз бягам само от моята жена. Много е крива, мамка му! А не беше така в началото! Усещам се как понякога си фантазирам, че я разфасовам и я заравям в гората между Маринка и Крушевец! И започват едни всенародни тържества! Но после се сепвам и отново се връщам в скапаната реалност! Може би доста женени мъже се чувстват по същия начин? А може би не?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток САЩ и Иран постигнаха споразумение за мир и отваряне на Ормузкия проток В резултат на глобалното политическо успокоение цените на петрола на международните борси отбелязаха спад Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори