×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп ще отбележи първите 100 дни от управлението си с митинг в Детройт
  • Ето какво ще е времето днес
  • Тръмп ще намали въздействието на автомобилните мита
  • След великденската ваканция, депутатите се събират за две заседания, започвайки с извънреден парламентарен контрол днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ-СДС откриха приемна за граждани и обявиха най-важните приоритети за Бургаския регион


ГЕРБ-СДС откриха приемна за граждани и обявиха най-важните приоритети за Бургаския регион
Кандидатите от силния отбор на ГЕРБ ще се срещат с избирателите на традиционното за всяка кампания място - Часовника, всеки ден от 17 до 19,30 часа
28 Юни 2021, Понеделник, 19:02 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимки: Авторът

Повишаване на доходите, продължаване на програмата за саниране, включване в зелената сделка, Детска университетска болница и четирилентов достъп до малките населени места – основните акценти за хората на Бойко Борисов в Бургас

В кампанията има доста добър тон между конкурентите, което ми дава кураж да се обърна с писмо към водачите и тези, които имат реални възможности да станат следващите 14 депутати от Бургас. В съвсем дружески тон ще им пожелая успех и ще им припомня някои неща, които според нашата листа са изключително важни, независимо кой от коя партия ще влезе и да си пожелаем взаимно да работим заедно. Това са приоритети, които са изключително важни за Бургас и региона – като поставянето на Бургас на картата на зелената сделка. Ще продължим в този дух, не очакваме сътресения до края на кампанията.

Това обяви водачът на листата на ГЕРБ-Бургас Любен Дилов – син.

Кандидатите от силния отбор на ГЕРБ откриха приемна за граждани на традиционното за всяка кампания място - Часовника. Всеки ден, в рамките на предизборната кампания, от 17.00 ч. до 19.30 ч., гражданите ще могат да се срещнат с кандидатите за депутати от листата на ГЕРБ-СДС. Жителите на Бургас и региона ще могат да разберат какви са националните приоритети на партията, както и да се запознаят с акцентите на регионалната програма.

„Изборният закон на Слави създава технологични ядове и това се видя и в Благоевград. Притеснявах се, че ще бъдем първата страна в ЕС, в която ще бъдат касирани избори поради технически несъвършенства, но се успокоих. През 2016 г. австрийците също са касирали президентските избори поради недомислици по гласуването. Едни наши колеги изстреляха снаряд на ентусиазма извън границите на разума в миналия парламент. Това го видяхме в миналия парламент, опитахме се да го спрем, но не успяхме“, каза Дилов.

„Искрено се надявам да се състави правителство. Служебното правителство не е добър вариант за никого, включително и за самия президент – не му прави добра услуга. Редно е да има редовно правителство с парламентарна подкрепа“, каза Дилов.

Изборният закон на Слави създава технологични ядове и това се видя и в Благоевград, каза водачът на листата Любен Дилов - син

Третата в листата Деница Николова подчерта, че ГЕРБ-СДС отново води изключително позитивна кампания. „Винаги сме работили за надграждане на постигнатото. Мисля, че Бургас преди 10 години бе различен от Бургас сега и всички го виждат. Оттук нататък ни предстоят само хубави неща за региона, ако ни се даде шанс да осъществим управленската си програма“, каза Николова.

ГЕРБ-СДС залагат на развитието на територията във връзка с повишаване на стандарта на живот. „Това означава индустриални зони и привличане на икономически инвеститори. Успоредно трябва да развиваме и качеството на живот, което означава по-добро здравеопазване, Детска университетска болница и туризъм. За да имаме туризъм, трябва да имаме добра свързаност – четирилентовият достъп към малките населени места е един от основните ни приоритети. На национално ниво предвиждаме доста по-мащабни неща, свързани с повишаване на доходите на хората – средна работна заплата от 2000 лв. в края на един мандат под управлението на ГЕРБ, повишаване на БВП и на размера на пенсиите. Нашата кампания е изцяло насочена към хората. Целият екип, обикаляйки, се стараем да чуваме микросредата, за да изготвим глобално приоритетите си на национално ниво. Всяка дума, която чуваме, ще рефлектира в нашите послания като народни представители. Постигнахме значими и видими неща и Бургас е от териториите на страната, която може да се гордее с постигнатото, надграденото и това, което й предстои“, каза Деница Николова, която е дългогодишен ръководител на оперативните програми в регионалното министерство.

Българите искат млади хора, които да работят в индустриални зони, привличане на нови университети в Бургас и грижа за по-възрастните хора, за да сме социално отговорни, каза вторият в листата Жечо Станков

Вторият в листата и бивш зам.-министър на енергетиката Жечо Станков допълни, че Бургаска област е позиционирана на картата на България като важна във връзка със зелената сделка. „В последно време има превес в говоренето за Плана, с който ще бъдат насочвани средствата за възстановяване от Ковид кризата, отколкото за зелената сделка. А тя по същество дава шанс да има средства за Бургаския регион, за бизнеса, за гражданите, за развитие на индустриалните зони, за развойна дейност, което води институти, учебни заведения, университети в региона. Изключително важно е да се проведат конкретни разговори по какъв начин Бургас да бъде включен в зелената сделка. Трябва да бъдем стимулирани, за да продължим да развиваме модерни индустриални зони с високотехнологично оборудване, което да даде шанс за трансформация на икономиката. Това е нещо, на което ще наблегнем и ще работим“, каза Жечо Станков.  Той добави, че екипът на ГЕРБ е направил близо 100 срещи, в които гражданите показват ясно в каква посока искат да върви управлението на страната ни.

Българите искат млади хора, които да работят в индустриални зони, привличане на нови университети в Бургас и грижа за по-възрастните хора, за да сме социално отговорни, каза Жечо Станков.

Той е категоричен, че задължително да продължи санирането, и то без финансиране на домакинствата. „Оказва се, че от близо 200 апартамента около 10% не могат да поемат тежестта на 1000-1500 лв. съфинансиране. Справедливо е програмата да продължи за всички, равнопоставено да могат да се възползват от санирането“, каза Станков.

Димитър Бойчев призова да се реши проблемът с придвижването по АМ "Тракия" в района на Стара Загора, а ремонтът да продължи през октомври
Младите надежди в кандидатската листа - Галя Желязкова и Владимир Крумов

Областният лидер на ГЕРБ и пети в листата Димитър Бойчев отбеляза, че най-важното е да се продължи развитието на Бургаския регион. „Днес стана ясно, че с един месец са удължили срока за ремонт на АМ „Тракия“ около Стара Загора. Оказва се, че трафикът е доста интензивен, около 3 часа са пътували колите, които ги отбиват в тази отсечка. За съжаление причина за удължаването на графика за този ремонт се оказва, че са спрели тежките машини, защото служебното правителство проверявало как се извършват дейностите и са забавили плащанията към фирмата. Това са причините ремонтът да се проточи до края на юли. Буквално за това време ще мине лятото, затова призоваваме наистина да намерят някакъв начин, да пуснат трафика и през октомври да продължи ремонтът. Това е недопустимо, важно е не само за региона, но и за безопасността на хората“, категоричен е Бойчев.

 






Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Каза за българския футбол Каза за българския футбол 29/04/2025, Вторник 19:24 0
България Всички новини
Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Европол казва, че влиза от двете пристанища, поясни бившият секретар на МВР проф. Николай Радулов Промяна в движението по "Тракия" утре Промяна в движението по "Тракия" утре Движението при 251-ви км, в посока Бургас, ще е в активната лента за няколко часа Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Гражданите настояват за реализацията й от години
Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака В Мадрид обаче не бързат с констатациите
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори