Министерство на туризма стартира рекламна кампания под надслов „Безопасно Лято 2021“
Рекламните клипове ще бъдат разпространявани по основните комуникационни канали в повече от 18 приоритетни пазара
Министерството на туризма стартира рекламна кампания под надслов „Безопасно Лято 2021“. За целта бяха изработени рекламни видеа на четири езика – български, английски, немски и иврит, които ще бъдат разпространявани на всички структуроопределящи и приоритетни за страната ни пазари.
България предприема всички необходими мерки за най-висока сигурност, така че гостите да се чувстват защитени и сигурни по време на престоя си у нас. А спазването на санитарно-хигиенните предписания е едно от ключовите условия страната ни да запази зеления печат за безопасност и хигиена (Safety and hygiene travel stamp), издаден от Световния съвет за пътувания и туризъм (WTTC).
Рекламните клипове ще бъдат разпространявани по основните комуникационни канали в повече от 18 приоритетни пазара, български посолства и туристически представителства, така че да стигнат до възможно най-голям кръг от хора.
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии

За туристи от Великобритания отдавна е ясно, че няма да има у нас това лято.
Руснаците сами си ги гоним, даже да искат да дойдат.
Израелците искаха да направим двустранно споразумение преди месеци, както направиха с Гърция, но ние пак ядохме мухите и се занимавахме с друго...
Та германците ли са много глупави, а ние много умни, че ни зачеркнаха?
Потруди ли се някой на държавно ниво да направи нещо за британския пазар?
Докога ще си гоним руските туристи, а ще работим за скъсаните поляци?
Защо не направихме нищо за пазар Израел, когато можехме и имаше смисъл?
Какъв сезон точно чакаме, или правителстовото е на на принципа след нас и потоп?
А за тея клипчета, да почерпи тоя къде взе народната пара да ги прави. То до там ви стига акъла...
и пей живот
не ми дреме за сезона Ви
Защо не предложихте на Нели Топалова да е диктор в рекламния клип?