Президентът се нареди на опашка да гласува
04 Април 2021, Неделя, 11:15 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка: авторътДържавният глава даде своя вот машинно
Президентът Румен Радев се нареди на опашка да гласува. Секцията му е в училище в столичния квартал Редута. От комисията го подканиха да влезе. Той обаче заяви, че ще изчака. Около половин дузина бяха на опашката пред Радев.
След това той даде своя вот машинно.
В категории:
Парламентарни избори 2021
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"

Че Тиквата ще е много доволен, ако за пореден път го играете обидени!
Само си направете сметката защо ГЕРБаджийските тролове от няколко месеца ви убеждават, че няма смисъл да се гласува, че изборите са безсмислени, че едни и същи ще ни управляват!
Ако наистина нямаше смисъл да се гласува, Тиквата нямаше да хаби толкова средства и пари, за да ви убеждава в това!
Гласувах за промяна и стабилност, да излезем от дъното на всички мрачни класации.
За подредена, справедлива и социална България.
Гласувах за здрав и образован народ, който има работа и получава високи заплати и пенсии.
Който диша чист въздух, пие чиста вода и яде чиста българска храна.
Гласувах за справедлива България“
Тя честити Великден на католиците и арменците.
Морален и принципен Политик!
Ако беше буци, охраната му щеше да изгони всички чакащи!