Какво става с цените по магазините?
Всички хранителни продукти поскъпнаха
Четох, че цените на храните са се увеличили и са станали най-високи за последните пет години. Но то няма и нужда да чета. Усещам го по продънения си пенсионерски джоб.
Вземам малко над 300 лв. пенсия. Ако отида и си напазарувам необходимото от магазина, трябва да оставя 15-20 лева. Е, къде ще му излезе краят. Затова съм принудена да си купувам кофичка кисело мляко, хляб, малко сирене, някоя мандаринка и толкоз. Месо не мога да си позволя, само в редки случаи. Нали ми трябват пари за лекарства, за сметките за ток и вода...
Питам се, защо ни наказват така при тая демокрация. Имам десетилетия трудов стаж, както и много други пенсионери. А сме принудени да мизерстваме точно на тази възраст, когато сме най-беззащитни, болни и немощни. С труда си навремето градихме България, а с какво ни се отплащат сега? Раздават пари на кого ли не, щом някой започне да протестира и айде. А за нас остават трохите.
Стиляна Ненова, Русе за вестник Ретро.
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия

Яж студентски сандвич и ще ти излезе по-евтино. Рецептата е : две, по-дебели, филийки хляб и една по-тънка по средата.
Да ти е сладко!
ТАМ ОТИВАТ ПАРИТЕ ВИ
НЕ НА ДРУГИТЕ БЪЛГАРИ А НА ТЕЗИ КЪРЛЕЖИ