4008 нови заразени с COVID-19, 102 починали
329 с коронавирус в Бургас, 312- в Пловдив
4008 са новите заразени с COVID-19 през последното денонощие при направени 17 973 теста. 102 пациенти пък са починали от коронавирус. Това показват данните на Единния информационен портал.
Така общият брой на положителните случаи в страната от началото на епидемията достигна 295 777 души. От тях активните случаи са 51 919, съобщава БНТ.
Разпределението на случаите по области е: Благоевград - 158; Бургас - 329; Варна - 299; Велико Търново - 92; Видин - 18; Враца - 124; Габрово - 23; Добрич - 79; Кърджали - 36; Кюстендил - 62; Ловеч - 56; Монтана - 52; Пазарджик - 80; Перник - 74; Плевен - 158; Пловдив - 312; Разград - 19; Русе - 105; Силистра - 106; Сливен - 90; Смолян - 53; София област - 140; София (град) - 1121; Стара Загора - 120; Хасково - 111; Шумен - 106; Ямбол - 56.
В болница остават 8082 пациенти, 670 от тях - в тежко състояние. Расте и броят на излекуваните – 232 041. От тях 1584 са регистрирани през изминалото денонощие.
Ваксинирани са 356 052 души. 5350 за последното денонощие.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Вече сме в групата на страните с влошаващи се показатели.
сега нямаше да има толкова много заболели и толкова много жертви
Повишеният Предизборен рейтинг на борисоф и ГЕРБ,
вече се Плаща със живота и здравето на хората !
Гордеем се с кмета от групировката герб за на Бургас.
Ето ви спазване на мерки и то от интелигентни хора...
Свободен си по всяко време да напуснеш този умрял град и да се върнеш в Ямбол. Там ще се насладиш на активен социален живот и веднага ще си намериш скъпо платена работа. Странна работа. Много го плюете този Бургас, а всички сте се изсипали в него.