1116 нови заразени с COVID-19 в София, 449 – в Бургас, 187 починали
4637 регистрирани с коронавирус в страната за денонощие
4637 са новите заразени с COVID-19, а 187 души са загубили битката с болестта. Процентът на положителните проби също скача - направени са близо 19 500 теста, като 23 на сто от тях за положителни, съобщава бТВ.
Преминат е и рекордът на хоспитализираните от предишната вълна - вече 7269 души са настанени в болница, от които 577 в интензивни отделения.
1877 са излекуваните. За последните 24 часа са направени и над 2800 ваксинации.
Най-много са заразените с коронавирус в София – 1116 и в областите Бургас – 449, Пловдив – 362, Варна – 343.
За какво се харчат парите от глоби и фишове
Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците

Колкото до струпването в болниците, има достатъчно места за пср тестове извън тях по лабораториите. Пък и пред тях в специално напревени за целта пунктове. Не знам каква паника и стрес виждаш, но явно е локализиран случай.
Тях са ги облъчили и продължават да ги облъчват от ранни зори до късни вечери.
Тестовете, които нищо не откриват, въобще не са и за тази цел мислени, както призна създателя на PCR.
Да не говорим за бързите, от които и Кока Кола и кора от портокал, дават положителен резултат.
Болни, стари, затлъстели трябва да се пазят повече, но да затварят здрави, активни хора, ученици...
Кой ти пречи?
Видяхте ли, какви празненства бяха? Жените една върху друга, никакво отстояние, за маски и брой хора на едно място да не говорим...Полудяха по тия заведения, по молове, събирания с нерегламентиран характер...
Нямаме дисциплина и въздържание- не излиза така сметката: молове, фитнеси и заведения отворени, а училищата затворени, де е Киро на кирия?
Дефицитът на учениците ще е голям за в бъдеще, а он-лайн обучението ще е добре за някои мързеливи учители, които не им се става сутрин рано...
Мир на душата им.
Това болници ли са .това лечение ли е ..ужаас .
За 1г.в Тайван са починали 10 човека