Щабът в Бургас приема нови мерки срещу коронавируса
Късно снощи в града пристигнаха ваксините, разпределят ги по лечебни заведения
Бургаският щаб днес продължава да заседава за ограничителните мерки срещу коронавируса, след като вчера до решение не се стигна. Регионалната здравна инспекция обаче настоява учениците от 5 до 12 клас да преустановят присъственото обучение и да се въведе носене на маски на открито, съобщава Нова телевизия.
Такива са въведени вече в откритите зеленчукови базари и борси. Причината е, че над 90% от пробите на заболелите е с британския щам в областта. Късно снощи в морския град пристигнаха новите доставки на ваксините на Pfizer и AstraZeneca, а рано тази сутрин те ще бъдат разпределени по лечебни заведения.
Отварят врати и кабинетите за ваксинация, които обаче ще реимунизират само служителите от избирателните секции, ваксинирани с Pfizer, както и тези които са направили онлайн записване за манипулация през платформата за ваксинации.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг

Мдаа, точно като чичко Тръмп, но тук не е САЩ. Ако човек живее в такъв малък град, няма охрана, и снимката му е пльосната по пресата, смятам не би било зле да помисли че волското търпение на раите може и да се изчерпи в някой момент...
Че нали уж се прави на американец - съобщил им по вайбър/като туитър да разиграват хората както те си искат по места/като отделни щати?
Нон-стоп безумие с цел тоталното подлудяване на хората... В 24 часа тази сутрин имаше статия за доста градове и пишеше че в Бургас промяна няма. Просто си играят с робите си като котка с мишка.
Който не желае-отдел Кадри/Личен състав,обходен лист ,3 дни за сдаване на длъжноста и да заповяда на пазара на труда и частният сектор.И без това са много-в целият ЕС е въведено електронно правителство и one-desk service.
На български
"А не бе" означава "Да".
А "Да бе да" означава "Не".
Wind of Change.
Follow the Burgas
Down to Obshtinata
Listening to the wind of change