Живко Господинов: БСП няма политическо решение за подземния паркинг до хотел „България“, лично аз съм против
Колегите, които се изказаха на общественото обсъждане изразяват лична позиция, каза общинският председател на социалистите в Бургас
БСП Бургас няма политическо решение за подземния паркинг до хотел „България“ и съветниците, които се изказаха в подкрепа на проекта на общественото обсъждане изразяват личната си позиция. Това каза пред Флагман.бг общинският председател Живко Господинов.
„Към този момент няма официално внесена докладна в ОбС Бургас При внасяне на такава, БСП – Бургас ще излезе с официална позиция. Лично аз, както и колегите съветници Георги Спасов, Христо Панайотов и Васил Иванов не подкрепяме идеята за подземен паркинг. Смятам, че опасенията на хората са напълно основателни“, подчерта Господинов.
Той категорично опроверга спекулациите, че общинската организация на БСП е зад този проект и подчерта, че двамата негови колеги, застъпили се за предложението, са изразили личното си мнение, а не това на партията.
„В момента, в който се внесе докладната, ще свикам заседание на Общинския съвет и ще вземем решение, което публично ще оповестим“, допълни Господинов.
Емоционалната изповед на Тихомир Янакиев развълнува Созопол навръх празника на града (ВИДЕО)
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
1
Емрах остана без книжка за година, но обеща да не ходи пеша
Дневен хороскоп за 18 юли: Любовта носи изненади
Витанов: Коалицията на желаещите заобикаля решенията на ЕС и НАТО
САЩ засилиха атаките срещу Иран: Мостове рухнаха, летище бе поразено, жертвите са най-малко 8
Гълъб Донев: Дефицитът може да падне под 3 процента през 2028 година
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта
Японец на седмото небе от щастие, стегна куфарите за Бургас
Обичана учителка почина вследствие на огромен стрес
Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел
Ще познаете ли коя е новата страст на Памела Андерсън?

В Бургас силните на деня са Данчо и Павел
ГЕРБ решават да правят паркинг и край.
да се знае
паркинг ще има
БСП ще дуа супата за пореден път.