Нов пик на заразени с COVID-19 в Бургас
1310 регистрирани с коронавирус в страната за денонощие, 173 – в Бургас
Нов пик на заразени с COVID-19 е регистриран в Бургас през миналото денонощие. 173 са регистрирани с коронавирус в облата, а общо 1310 са новите случаи в страната за последното денонощие. Това показват данните на Единния информационен портал.
Заразените са установени след направени общо 11 456 теста. Чрез PCR са потвърдени 923 новоинфектирани, а с бърз антигенен тест 387 положителни проби, съобщава Нова телевизия.
Най-много са новите случаи в София - 223, Бургас - 173 и Варна - 143.
Пациентите, настанени в болница с коронавирус, продължават да намаляват, като броят им вече е 4 286. 393 души се лекуват в интензивни отделения.
За последното денонощие излекуваните са повече от новозаразените - 2 142, с което общо преборилите заразата в страната вече са 126 766. Починали са 67 души.
Броят на ваксинираните е 5 448, като за последния ден са били извършени 709 имунизации, най-много в София.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

НЕ СЕ ВЪРЗВАЙТЕ НА ФЕЙК НОВИНИ И СМЕШНИ САЙТЧЕТА КАТО ФЛАГМАН
ВСЯКА НОВИНА Е ФАЛШИВА ТУК
"На 5 януари получихме две съобщения за смърт, настъпила няколко дни след ваксинацията", каза Норвежката агенция по лекарствата.
А за този които изтрие коментара го очаква вечно страдание за него и неговите рода
Съвсем скоро ще разбереш :))