×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

3945 с COVID-19, 281 са новите заразени в Бургас


3945 с COVID-19, 281 са новите заразени в Бургас
Направени са 10 830 PCR теста за COVID-19 през денонощието. Положителните проби са 36,4 % от всички изследвани
12 Ноември 2020, Четвъртък, 06:59 ч.
Автор: Флагман.Бг

47 починали за денонощие

3945 са новите заразени с COVID-19 в страната. 47 са починали през последното денонощие. Направени са 10 830 PCR теста.

В болница са настанени 4 478 души, съобщава БНТ. През миналото денонощие са излекувани 915 пациенти, починали са 47. Това означава, че положителните проби са 36,4 на сто от всички изследвани.

В София отново има най-много новозаразени - 1 116, следва Пловдив с 378, Варна с 295 и Бургас с 281 положителни проби. В болници се лекуват 4 478 болни, 276 са в интензивни отделения.
 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
31
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас 25/06/2026, Четвъртък 07:25 0
Флагман.БГ Кои са най-трудните за разбиране зодии Кои са най-трудните за разбиране зодии 24/06/2026, Сряда 21:30 1
31
Коментара по темата
31.
Drugoselec
13.11.2020 00:39:58
0
0
Kade se skriha tezi deto obyasnyavaha 4e Koronavirus nyama? Kade se izpokrihte borci sre6tu maskite? Nali tova bilo za da ni porobyat - za6toto maskite bili kato namordnici?!? Ako vi e strah ot vaksinite ne tarsete pomo6t v bolnicata kogato vi povali Kovid-a!!!
30.
30
12.11.2020 15:14:32
4
1
Как може за един дриснян вирус с 0,3% смъртност да пишете такива глупости? Толкова ли сте прости всички, та не се усещате как ви пързалят и ви бутат лека полека към ваксина. На терора и фашизма свикнахте, и вече чакате ваксината с уж "смъртоносния" вирус да ви го хакнат в тялото? Е па как ще дадете бе да ви вкарат вируса в кръвта? Нали сега някой като кихне срещу вас, му броите вирусните частици в кихавицата?
29.
До 8, КороноТъпака
12.11.2020 12:28:38
0
0
Моля те, кажи от къде намираш тази информация. Сериозно питам, в бюлетина на РЗИ - Бургас я няма.
28.
До 25
12.11.2020 12:22:54
2
6
Вие, Гражданино, сте егоистичен глупак! Вие искате учителите да възпитават децата ви, вместо вас. Те да ги учат на трудолюбие, а вие - на какво? На арогантност и безотговорност, нали?
Като са им толкова големи заплатите, защо младите хора, не желаят да стават учители? Защо учител не е престижна професия за такива като вас?
Вие не уважавате нито лекарите, нито учителите - това си личи по написаното от вас. И явно на това сте научил и децата си. Но искате същите хора, които не уважавате, които подкарвате като овце с "Хайде на работа", да възпитават вашите деца, докато вие ги учите да са безотговорни и невъзпитани? Вече е късно, Гражданино! Вие вече сте ги "възпитали" с примера си.
27.
Гунчо
12.11.2020 10:42:23
4
7
Айде слагайте караулките и да мирясат всички!! Много моля, после водещите телевизии да препоръчат на тези, които излизат навън да си набият един морков в гъза!! Убеден съм, че цената на морковите за дни ще скочи до небето.
26.
Капи
12.11.2020 10:31:01
5
7
21 век сме Гражданино. Ако не сте забелязал, все още. Отделно,извънредно положение има. Цял свят е в пандемична обстановка. Вие какво искате- с тебешира,с дървената показалка и сметалото в стаята ли? Явно,за ас само така се определя образованието? Килийно. Дръжте се малко.
25.
Гражданин
12.11.2020 10:02:57
12
9
Да си учител е призвание, затова всички учители да не се бунтуват а да седят в училище и да учат децата. Затова са учили да преподават. Всички писания по-надолу са от учители, което е недопустимо! Така ли ще възпитавате децата ни на мързел и неграмотност? Лекарите имали задължение да лекуват Ковид болни и са оплюти от всички. А учителите нямат задължение да учат децата и могат да се заразят така ли? Хайде на работа затова получавате големи заплати
24.
Коце
12.11.2020 09:55:14
2
8
ЗАТВАРЯЙ!!!!!
23.
Родител
12.11.2020 09:46:42
3
8
Да се учи дистанционно до края на учебната година и този метод на преподаване да се усъвършенства докато не се измисли ваксина масово приложена...защото ако ще е за две седмици ефекта е съмнителен или незначителен и като се върнат на училище ,картинката ще е същата...евентуално само 1-и клас да са на училище...от 2-и нагоре са големички и сравнително самостоятелни и дистанционното няма да е проблем за тях...явно е ,че епидемията скоро няма спре и никой не знае със сигурност кога...
22.
НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ЧАС!!!
12.11.2020 09:41:27
6
6
Март - Юни всички бяхме заедно....
И всички знаем кое е по-лесно и безопасно...
СЕГА ЗАЩО НИ РАЗДЕЛИХТЕ????????????????????????????????????????????????????????????
21.
BSP
12.11.2020 09:39:11
4
16
Тиквата не иска да разпусне училищата, защото родителите ще ревнат, че няма кой да им гледа децата и трябва да си останат вкъщи, което ще доведе до безработица и естествения крах на ГЕРБ с шутове и камъни. Както каза някой по-долу училището не е забавачница. Време е учителите да излязат на бунт! Никой няма право да им застрашава здравето!
20.
Анонимен
12.11.2020 09:37:09
7
16
Учителите са прави! Между другото втората вълна е точно заради училищата, защото така вирусът влезе при нормалните хора, които спазват мерките, но децата им натресоха вируса, защото по принцип *** са неконтролируеми след като изляат от дома си. А това със заведенията почти няма никакъв ефект, защото едва ли зимата хората посещаващи барове са станали толкова повече спрямо лятото.
19.
ХАЙДЕЕЕ
12.11.2020 09:31:22
7
9
ХОРА,
НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ЧАС!!!
18.
Мерки!
12.11.2020 09:30:28
6
23
Подкрепям учителите! Всички ученици трябва да са дистанционно обучение! Иначе е подигравка и геноцит спрямо всички хора! И как не разбрахте бе хора, че учителите не са длъжни да ви гледат децата. Като сега спряха занималните и частните езикови школи не ви виждам да ревете! Интересно като няма занимални, кой ви гледа децата?
17.
Анонимен
12.11.2020 09:29:04
2
13
Разликата е в това , че едните могат да работят онлайн , другите - не
Като учат децата вкъщи , няма да се мотаят насам -натам и да разнасят вируса
По-големите като не ходят по дискотеки , барове , ресторанти - няма да разнсят заразата
И така рисковете за работещите присъствено се свеждат до минимум,като си ходят от работа вкъщи и обратно
Това е смисълът на мерките - където може да се ограничават контактите , за да може да не спира производството, то няма как да е онлайн
16.
Родителл
12.11.2020 09:27:23
2
12
В училище се задържаш с едни и същи хора часове наред
В магазини, банки, аптеки и т.н - влизаш и излизаш за кратко време
А като разбрахме , от много голямо значение за разпространяването на вируса , е колко време човек пребивава в близък контакт с болен или заразен . Колкото е по-малко времето , толкова е по-нисък рискът от заразяване
15.
Бургаският щаб се събра онлайн и реши
12.11.2020 09:26:12
3
9
Учениците от 1-4 клас прсъствено!!!
Да са живи здрави техните родители и баби и дядовци.
14.
Анонимен
12.11.2020 09:22:31
7
8
НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ЧАС БЕ, ХОРА,
ВЕЧЕ И АНТИБИОТИЦИ НЯМА!
13.
Възмижният избор
12.11.2020 09:21:15
3
11
е между дистанционно или никакво обучение. Който е заинтересован да учи, присъствено или дистанционно - няма голяма разлика, все ще си учи. В единия случай ще има превес на едни знания и умения, в дугия - на други, които може утре да са му далеч по-полезни в живота. На тъпанара и с фуния да му наливаш знания, все ще си муч1и и ще си млящи кифлата. А родителите на тъпанара все ще плуят по даскалите - те така си знаят от малки.
12.
КороноТъпак
12.11.2020 09:20:31
1
5
В детските градини децата ги водят от 7 до 19 часа. Всяка група има 2 учители и 1 помощник възпитател. Учителите не излизат от групата 6 часа. Децата в групите са над 24 - понякога и 28 ако няма кашлящи.сега има доста кашлящи деца и в дните четвъртък и петък намаляват дезата до 22. Учителите не са защитети. Една маска или шлем не пази срещу 26 деца.В групите се провежда музика. Децата пеят, играят, учат, хранят се в групата. Дори ФК вече се провежда в групите.Прозорците са отворени по цял ден.
11.
Родител
12.11.2020 09:18:15
2
14
Драги учители Вие сте съвременните будители. Пазете се и бъдете здрави. За разлика от други гилдии Вие оправдавте напълно доверието което ви гласува този отруден и изстрадал народ. Поклон.
10.
КРАЙ-КАЗАХ
12.11.2020 09:15:01
3
14
ИЛИ 100% МАСКИ В 4АС, ИЛИ 100% ОНЛАЙН!!!
9.
Даскала
12.11.2020 09:13:29
3
11
Министър Вълчев сега се плюнчи по Нова ТВ.
Мрънкалото говори за резервната банка от учители.
Няма резервна банка на практика.
37% от учителите са пред пенсия до 10 години.
След 10 години системата тотално ще се спихне. Вълчев не мисли с главата си.
Не можел да усети психозата на учителите.
Но за учителите в ДГ нищо не споменава за сега. В ДГ са най-затрашени учителите.Децата са малки и се обслужват във всяка дейност.Учителите в ДГ са възрастни.Над 40% ще се пенсионират до 8 години.Няма учители.
8.
КороноТъпак
12.11.2020 09:12:30
7
4
Вчерашният пандемичен ден от Апокалипсиса в бураско е със следните измерения : 2(ДВАМА) починали. Мъж на 63г. починал в Бургас и жена в айтоско на 86 г. Бог да ги прости !
7.
ИИИ-ЗРОДА
12.11.2020 09:11:34
1
11
ВЪЛ4ЕВ,
стига си се притеснявал за 4асовете,
А ЗА ХОРАТА!!!
6.
Анонимен
12.11.2020 09:10:30
2
12
В ДГ са най-застрашени учителите. Вълчев често нарича детските градини "ЗАБАВАЧКИ".
Изобщо не вдява колко е трудно да се работи с деца на възраст от 3 до 7г.Децата от Първа група дори не могат да държат лъжичка за хранене.Нямат никакви задръжки поради спецификата на възрастта.Нямат умения.Нямат навици.Учителите започват от нулата за изграждане на навици за миене на ръце, за самообслужване.Всичко това се случва в много близък контакт с децата.Учителите са на сантиментри от лицето на децата.
5.
Анонимен
12.11.2020 09:10:26
1
9
В ДГ са най-застрашени учителите. Вълчев често нарича детските градини "ЗАБАВАЧКИ".
Изобщо не вдява колко е трудно да се работи с деца на възраст от 3 до 7г.Децата от Първа група дори не могат да държат лъжичка за хранене.Нямат никакви задръжки поради спецификата на възрастта.Нямат умения.Нямат навици.Учителите започват от нулата за изграждане на навици за миене на ръце, за самообслужване.Всичко това се случва в много близък контакт с децата.Учителите са на сантиментри от лицето на децата.
4.
Анонимен
12.11.2020 09:10:09
1
9
В ДГ са най-застрашени учителите. Вълчев често нарича детските градини "ЗАБАВАЧКИ".
Изобщо не вдява колко е трудно да се работи с деца на възраст от 3 до 7г.Децата от Първа група дори не могат да държат лъжичка за хранене.Нямат никакви задръжки поради спецификата на възрастта.Нямат умения.Нямат навици.Учителите започват от нулата за изграждане на навици за миене на ръце, за самообслужване.Всичко това се случва в много близък контакт с децата.Учителите са на сантиментри от лицето на децата.
3.
Стачка
12.11.2020 09:08:57
1
16
Личните лекари те лекуват дистанционно което е пълна порнография, а учителите са в близък контакт с децата. Както знаете малките деца са неуправляеми и как би могъл това дете да го накараш да носи маска след като родителите му не носят маски. Излиза че тези които имат професионално задължение да те лекуват не го правят, а тези които нямат необходимата екипировка и задължение да работят в опасна за здравето им среда трябва да го правят.
2.
Да посмятаме!
12.11.2020 08:22:39
15
14
281 са евентуални носители на вирус! Евентуално не повече от 56 човека ще потърсят лекарска помощ, и може би не повече от 3 ще прекарат заболяването малко по тежко! Това ще е! Статистика, хайде хубав ден! И бъдете здрави и усмихнати...
1.
venci cdka
12.11.2020 08:10:01
5
28
Започва се да се увеличава бройката и Бургас пламна от пандемията
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг Депутатът алармира за най-големия бюджетен дефицит от ерата „Виденов“ насам и поиска радикално орязване на кухите щатове в администрацията Президентът на ПФК „Славия“: Две ангелчета си отидоха заради хулиганите на пътя Президентът на ПФК „Славия“: Две ангелчета си отидоха заради хулиганите на пътя Той съобщи, че може да се организира благотворителен мач за подкрепа на родителите на жертвите Треньорът Иван Терзийски с частична амнезия след ужаса на магистралата, съпругата му е в тежко състояние Треньорът Иван Терзийски с частична амнезия след ужаса на магистралата, съпругата му е в тежко състояние Наложила се е втора операция, защото тази нощ жизненоважните ѝ показатели са спаднали, съобщи изпълнителният директор на МБАЛ „Св. Пантелеймон“ Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Очевидци и дрон опровергават официалната версия за трагедията с малките футболисти на Славия Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Планът е подготвян с месеци и обхваща стотици плавателни съдове в Залива Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Деветокласничката Жанет Стефанова от СУ „Христо Ботев“ в Айтос бе отличена от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Огнеборците са влезли в жилище на втория етаж със специализирана техника Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма "Forty Love" проследява млад тенисист, изправен пред съперничество и привличане 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител
САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори