Фен искал да ближе токчетата на Галена
Мама Ураган сподели любопитната информация по време на игра, в която с Криско отговаряха на провокативни въпроси
Настървен фен искал да ближе токчетата на Галена. Това призна самата тя при гостуването си с рапъра Криско, с когото имат дует, в „Шоуто на Николаос Цитиридис” преди дни. Мама Ураган сподели любопитната информация по време на игра, в която с Криско отговаряха на провокативни въпроси. При отговор „не”, двамата трябваше да пият шот с текила.
Така Галена сподели, че в инстаграм често получава неприлични предложения. Случвало се е да й пратят и такива снимки. Един от настоятелните й обожатели имал нестандартния блян да й ближе токчетата. Повтарял й го в продължение на година-две, с кратка пауза. „И пак се включваше с огромното желание да ми оближе токчетата”, сподели през смях Галена.
Другият й любопитен отговор бе на въпроса дали се е преструвала се, че е получавала оргазъм. „Коя жена не е?”, отвърна Галена. Въпреки откровеността си тя пи текила няколко пъти, като например, когато заяви, че не се сеща за никого, когато водещият я попита с коя известна личност би правила секс.
Галена произведе и друга новина. Мама Ураган изтъкна Преслава като №1 по талант. Както е известно, двете са били изключително близки при старта кариерите си и дори са живели заедно. По-късно развалиха дружбата си и дълго време не си говореха. Едва наскоро „поразмразиха” отношенията си, като в бранша се коментира, че вече си честитят рождените дни.
Николаос изреди Преслава, Алисия и Андреа с предизвикателството Галена да ги подреди по талант. Мама Ураган остроумно заяви, че те вече са подредени, писа Уикенд.
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
0
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0
Фолкпевицата Емилия: Бяхме бедни и добри, а днес сме богати само на пари
