Хекимян в жестока тв война с бившата си
Красивата блондинка се завръща на работа след само 9 месеца по майчинство, и то повишена по чин – вече бившата репортерка ще води сутрешните новини по Нова телевизия
Жестока конкуренция се очертава в телевизионния ефир между бившите партньори в живота Василена Гръбчева и Антон Хекимян. Красивата блондинка се завръща на работа след само 9 месеца по майчинство, и то повишена по чин – вече бившата репортерка ще води сутрешните новини по Нова телевизия.
За вниманието на зрителската аудитория Гръбчева ще се съревновава с арменеца Хекимян, чийто сутрешен блок върви по същото време в конкурентната Би Ти Ви.
„Досега бях по майчинство. Анастасия вече е на 9 месеца. Вероятно сутрин ще я гледа таткото (известният неврохирург д-р Асен Цеков – бел. ред.), докато работя. Бабите също ще помагат. Колкото и дълго време да съм в телевизията, това е нещо ново за мен. Всички много ми помогнаха. Христо Калоферов и Николай Дойнов ми казаха своите тайни, които обещах да не издавам. От няколко дни ходя като сянка след Методи Владимиров, за да видя как се случват нещата сутрин, пише вестник Ретро.
Истината е, че работата ми липсваше“, призна Гръбчева. Нейната кариера в Нова тв започва, когато е само на 19 години. В медията вземат бившата на Хекимян като стажант-репортер в сутрешния блок „Здравей, България“, където получава своето бойно кръщение в телевизията. Следват 5 години като редактор в „Часът на Милен Цветков“. Този период е много важен в израстването на Гръбчева като тв журналист, тъй като самата тя признава, че именно около Милен научава всичко за телевизията, публицистиката и най-важното – винаги да търси различната гледна точка. От 2016 г. допреди да излезе в майчинство Гръбчева репортерстваше в сутрешния блок на Нова тв.
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“

Хекимян е умно момче, но все за майка си се държи и ще пропусне най-важното в живота