Ето я новата звездна чалга двойка
Денис Теофиков и Десита са новата звездна двойка в чалга гилдията
Нова чалга двойка изгря на хоризонта. Тийнидолът Денис Теофиков успя да забие своята колежка Десита, пише "България Днес". За новия си любовен романс новата чалга двойка призна в социалната мрежа. Младите звезди показаха снимка, на която се натискат в нощно заведение. Двамата имаха кратка връзка преди време, но се разделиха. Сега отново са заедно, съобщава Хотарена.
Денис и Десита се сгаджосват в края на лятото.
Срещат се случайно и започват да си спомнят за хубавите моменти, които са имали, докато са двойка. За да може да е с Десита, Теофиков изоставя друго момиче на име Рашия. Двамата били заедно отскоро, поради което раздялата не е болезнена. Феновете на Теофиков изобщо не одобрят новата му връзка. Почитателите на младия певец са скептично настроени към Десита.
"Защо се събра пак с нея? - питат се феновете на младия чалгар. - Не мога да повярвам как се връщаш при тази след това, което ти причини", чудят се запалените по песните на Денис.
Теофиков е смятан за истински плейбой в чалга гилдията. Името му е забърквано с редица негови колежки, сред които Малката и дори Емилия. Теофиков, който е братовчед на Фики и Емрах Стораро, е един от най-вървежните в гилдията. Младежът е блян за много жени. Редовно по негови участия мадами си мятат сутиените към сцената, на която пее Денис.
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката"
Кола се вряза в пълен с хора басейн във Франция след объркване на педалите
Три зодии ще имат пробив през 2026 година
Тостът "Скаген" - как един сандвич се превърна в символ на шведската кухня
Станка Златева: На следващата олимпиада искаме българи, а не натурализирани състезатели
Агресивен нов вариант на грип А се разпространява по света: лекарите предупреждават за тежки симптоми
Китайската полиция тества смарт очила с изкуствен интелект и преводач
Съдът остави в ареста Росен Кръстев - Стъкларя, обвинен за лидер на престъпна група
Русия обяви Deutsche Welle за „нежелана“ и фактически забрани дейността ѝ

каква чалгарска идилия само...тц тц тц
Флегмани, гръмнете се!
Стига простотии. Какви звезди кви 5 лева.
чалгария= на простащина.....