МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,
Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво.
Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали
Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.
От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка - двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.
Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.