МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,
Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво.
Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали
Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.
От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка - двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост

Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.
Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.