МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,
Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво.
Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали
Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.
От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка - двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата

Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.
Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.