×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка


МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
18-годишният шофьор се движел с твърде висока скорост, предвид релефа на пътя и се забил в крайпътно дърво
Тема в развитие
виж още
скрий
26 Септември 2020, Събота, 12:12 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,

Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво. 

Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали

 Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.

От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка -  двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. 

По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.


В категории: Айтос


18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас 26/05/2026, Вторник 15:41 0
18
Коментара по темата
18.
;)
29.09.2020 08:27:32
5
2
nqma lo6o, 6tom e s osmansko poteklo, mqstoto mu e na 2 metra pod zemqta, sega vsi4ki ostanali ot negovata rasa trqbva da vzemat primer i da go posledvat bez da vdigat mnogo 6um
17.
Aa
27.09.2020 07:09:11
2
8
Как може да пишете такива коментари за едни млади хора,които са загинали толкова нелепо?Толкова ли сте мръсни в душите си,толкова ли нещастни в живота,че пишете подобни коментари?
16.
Друг
26.09.2020 16:00:13
5
13
Пълни глупости. Етноса специално при шофирането няма значение. Просто всички млади момчета се поддават на емоциите и тръпката на ускорението и скоростта. Тъй като на тия години трудно се овладяват тия неща им взимаш не BMW 200 и кусур коня, а някоя корсичка или поло примерно 75, 80 кончета. Повярвайте ми с такива коли по-трудно стават сакатлъци.
Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
15.
Преминаващ
26.09.2020 15:28:38
12
11
Проблема е в манталитета на тези хора. Те вместо да се интегрират, образоват и да се възползват от всички възможности, които има дава държавата в това отношение, те се поддават на манипулации и се капсулират в собствената си общнсост. Не могат да разберат, че като живеят в тази държава е по-разумно за тях да нейни добри поданици, а не да се пишат някаки други националности. Язък за момчетата, но техните родители и тяхната система ги уби!
14.
onlytheStrong
26.09.2020 15:14:12
28
11
алаху акбар мюмюн айше ай сиктир
13.
Летящ Гражданин
26.09.2020 14:57:23
46
13
Тъжно е ,наистина. Но не забравяйте факта че това са просто мюсюлмани, доста по нисък клас "хора". Силно умствено ограничени. Не тъгувайте за тях.
12.
Друг
26.09.2020 14:17:17
10
13
18 годишен шофер с една година стаж с BMW 330 бензинка на гас сигурно. Къде са родителите на това момче да му дадат да кара мощна кола. Това е над 200 коня. Кой разумен човек дава на детето си кола над 200 коня за първа кола. Жалко за децата. Отидоха за статистика. Чакаме следващите синове и дъщери на плиткоумници.
11.
Прост народ, слаба държава
26.09.2020 14:13:03
4
12
"Водачът е тестван за употреба на алкохол.."
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.

Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
10.
Холивуд ако
26.09.2020 13:16:01
1
6
Пусне 100 серии на бързи и яростни ще намалее на половина населението, сами са унищожим
9.
Аз
26.09.2020 13:14:29
5
21
Жалко,че мръсното копеле зад волана е живо,а жертви са невинни хора...Многоооо жалко
8.
SS
26.09.2020 13:11:20
7
15
DO 4 .
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.
7.
До 4
26.09.2020 12:59:36
9
11
Бог да те накаже
6.
Коментар към Mango
26.09.2020 12:55:32
9
49
Кво кат са турци е мангал долен. Турци, българи, цигани всички носим една душа. Те вика са турци б**ба и малоумника ти.
5.
Трол
26.09.2020 12:51:35
3
33
Нищо не може да спре човешката глупост... Да почиват в мир. Жалко за момчетата..
4.
О радост
26.09.2020 12:36:00
67
9
Чудесна новина! 18годишни селяци с бмвта загинали, превъзходно!!!
3.
Da
26.09.2020 12:35:59
7
17
Имаха ли колани на задната седалка?
2.
БУРГАЗЪ
26.09.2020 12:35:56
1
24
Младите шофьори, когато шофират, трябва с тях по възможност да има по-опитен придружител. Жалко за младежите. Почерниха се три семейства.
1.
Mango
26.09.2020 12:16:52
46
13
Tovasa turzi ima mnogo takiva
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов След последното му залавяне обвиняемият вече изтърпява ефективно наказание в затвора, докато срещу него се водят редица други разследвания за тежки криминални прояви Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон Организаторите стартираха онлайн кастинги, в които феновете ще определят финалистките, а сред претендентките изпъкват популярна балерина и майка на две деца КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната МВР отчете сериозни резултати от мащабна спецоперация с над хиляда задържани и хиляди проверени търговски обекти и превозни средства София не покрива изискванията за домакин на „Евровизия“ София не покрива изискванията за домакин на „Евровизия“ Градът не разполага с достатъчно голяма зала, която да не носи хазартно спонсорско име Рибарите скачат от кеф! Морето ври от сафрид, но удари ли еврото и неговата цена (СНИМКИ/ВИДЕО) Рибарите скачат от кеф! Морето ври от сафрид, но удари ли еврото и неговата цена (СНИМКИ/ВИДЕО) Хората се оплакват, че цената му е скочила двойно, ето какво показа нашата проверка Затварят частично АМ Тракия в посока Бургас. Дано да бъде последният ремонт през сезона, зове туристическият бранш Затварят частично АМ Тракия в посока Бургас. Дано да бъде последният ремонт през сезона, зове туристическият бранш В обичайна практика се превърнаха летните ремонти по аутобана  Бургас посреща древни гиганти: Маслинови дървета на 2800 години и тонове история идват в морския град Бургас посреща древни гиганти: Маслинови дървета на 2800 години и тонове история идват в морския град Когато първата маслина вече е пускала корени, Рим все още не е бил империя Разсеяната Елена предизвикала зрелищното ПТП на бул. "Иван Вазов", щастлива е, че е разминала на косъм Разсеяната Елена предизвикала зрелищното ПТП на бул. "Иван Вазов", щастлива е, че е разминала на косъм Тя е отнела предимството на правомерно движещото се в този момент там Пежо Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата" Още три звезди от Висшата лига ще играят на "Лазур" в "Мача на Надеждата" Благотворителният "Мач на Надеждата" обединява усилия в подкрепа на онкоболните пациенти в страната, КОЦ-Бургас и лечението на легендите Петър Хубчев и Любослав Пенев Тежко ПТП на бул. "Иван Вазов", кола се обърна странично Тежко ПТП на бул. "Иван Вазов", кола се обърна странично На място има две линейки 
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика Според официалния мотив, представен на журналиста,  "една или няколко държави членки на Шенгенското пространство смятат лицето за заплаха за държавната политика или вътрешната сигурност" Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Стенли се присъединява към July Morning 2026 в Бургас Бургас отново се подготвя за едно от най-емблематичните си летни събития – традиционното посрещане на изгрева с музика, свободен дух и рок енергия край морето Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Влак удари училищен автобус в Белгия, има загинали Сред жертвите има деца Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Ищар открива сезона на фестивалите в Бургас, билетите разпродадени за часове Завръщането на световната етно дива след толкова дълго прекъсване предизвика истинска еуфория сред ценителите на качествената уърлд музика в региона Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Откриха тялото на издирвания след наводненията край Севлиево мъж Тялото на мъжа е намерено на приблизително четири километра от мястото, на което за последно е бил забелязан Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Седем души са загинали заради горещата вълна във Франция Осем държави не искат туристи това лято Осем държави не искат туристи това лято Някои туристически държави са толкова уморени от наплива на летовници, че започват открито да го заявяват Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Церемонията по награждаването се състоя в началото на месец май в историческия Auditorium Fondazione San Fedele в сърцето на Милано – емблематично място, символ на италианската културна памет Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Отсъствието на първата дама и нейния син Барън засили коментарите за сериозна емоционална дистанция в известната американска фамилия Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Над 3,4 милиона чуждестранни гости са посетили страната през първите три месеца, като туристическият трафик от Еврозоната бележи сериозно увеличение
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Ти вярваш ли в любовта от пръв поглед?
- Не.
- Защо?
- Защото с един поглед не може да се прецени колко пари има мъжа.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, аз днес направих нещо добро!
- Така ли? Какво?
- Двама тичаха за влака, аз пуснах кучето след тях и те успяха да го хванат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учителка на плажа: "Влизането в морето става само след свирка на спасителя."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори