МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,
Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво.
Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали
Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.
От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка - двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.
Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.