МВР в подробности за мелето край Айтос, загиналите са 17-годишни младежи от с. Чукарка
Друг 18-годишен младеж е с комоцио и фрактура на дясната ръка,
Двама 17-годишни младежи са загиналите при мелето на пътя Руен-Айтос, научи Флагман.бг. Както Флагман.бг пръв писа инцидентът е станал около с. Ябълчево, когато поради движение с несъобразена с релефа и състоянието на пътя скорост, при излизане от десен завой, самостоятелно катастрофирало БМВ 330 с бургаска регистрация, зад чийто волан било 20-годишно момче от село Чукарка. Младежът буквално форсирал БМВ и не успял да го овладее, след което се забил в крайпътно дърво.
Страшна катастрофа на пътя Руен-Айтос, двама души са загинали
Водачът е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. Взета е кръв за химичен анализ.
От ПТП на място са загинали пътуващите на задната седалка - двама 17 годишни младежи от с. Чукарка. Пострадал е и пътникът, който е бил на предната дясна седалка – 18-годишен младеж от с. Чукарка, който с комоцио и фрактура на дясната ръка, без опасност за живота, е настанен за лечение в УМБАЛ - Бургас, посочват от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
По случая в Районно управление - Айтос е образувано досъдебно производство.
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор

Ама не ...... BMW 330
Предполагам, че момчетата отзад са били без колани. Шофера и спътника му това ги е спасило.
Много тъжно за родителите на двете загинали момчета.
За шофера и неговите родители.....ум робува, ум царува, ум патки пасе.
Супер, но не са го тествали за наличие на мозък.
Къде си тръгнал ве, т*пунгер? С тая кола със задно да се правиш на състезател, че и хора качил да вози. Айде сега, отивай да си поднасяш безполезните съболезнования и да казваш колко много съжаляваш.
DAJE MI E GNUSNO DA KOMENTIRAM
KAKVO SI PISAL.