Извънземен застрелян в американска военна база?
Служители от военновъздушните сили взели НЛО за шпионски самолет, военен полицай стрелял по сивокафяво същество
Извънземен е бил застрелян в американска военна база, разкри бивш майор от ВВС на САЩ, цитиран от esoreiter.ru.
Майор Джордж Филър от американските военновъздушни сили разказа пред „Daily Star“ как през далечната 1978 г. неидентифициран летящ обект е бил взет за шпионски самолет.
84-годишният Филър твърди, че сутринта на 18 януари 1978 г. е информиран за „вражеския“ обект над Форт Дикс от висш служител на военната полиция.
Полицаят разказал как изведнъж пред него се появило тънко и сивокафяво същество. Мъжът изкрещял на непознатия „Стой!“, но пришълецът не разбрал командата и продължил да се движи. Тогава униформеният служител открил огън. Извънземното съществото се проснало на земята, след пет изстрела.
На място пристигнал специален екип. Извънземното вече не показвало признаци на живот. Тялото му е откарано във военновъздушната база „Райт Патерсън“ в Охайо.
След стрелбата по извънземен над базата във Форт Дикс започнали да кръжат НЛО-та.
Пенсионираният майор Джордж Филър е убеден, че това, което му разказал военния полицай, е истина.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
