×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът Йотова ще търси служебен премиер в среща с шефовете на БНБ днес
  • Унгарската МОЛ купува руския мажоритарен дял в сръбската петролна компания НИС
  • Антъни Иванов също отива на допинг игрите
  • Продължават доставките на изтребители Mirage 2000 за Украйна
  • Оцветяват моста в Бургас в розово
  • САЩ обявиха мащабно военно учение в Близкия изток
  • 34-ото заседание на ОбС Средец се провежда днес, в дневния ред има 19 докладни
  • Днес се провежда редовно заседание на ОбС Карнобат, очаквайте подробности
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът Васил Едрев: Айтос не помни такава трагедия, държавата трябва да изведе тировете от града


Кметът Васил Едрев: Айтос не помни такава трагедия, държавата трябва да изведе тировете от града
Градоначалникът изказа съболезнования към близките на загиналата жена
Тема в развитие
Тирът-убиец на надрусания Кольо – претоварен с над 7 т по време на касапницата в Айтос Полицаи открили пико в портфейла на дрогирания тираджия в Айтос Двама се борят за живот след касапницата с тир в Айтос, полицията с пълни подробности за мелето Близките на загиналата в Айтос Ани ридаят: Дрогираният Кольо ни отне слънчевото момиче, да страда и той, както ние Първи подробности за поредната катастрофа с тир, готвят се да линчуват шофьора Шофьорът на кафе „Бианчи”: Пред мен горяха живи хора в джип Надрусаният убиец с тира е абсолютно неадекватен цели 6 часа след трагедията Трагедията е страшна! Бременната Емине от Айтос е в реанимация, борят се за бебето й Полицията и УМБАЛ-Бургас с последни данни за касапницата в Айтос Кметът Васил Едрев: Айтос не помни такава трагедия, държавата трябва да изведе тировете от града Свидетел на бруталното автомеле в Айтос: Бях на косъм от смъртта Очевидци съобщават и за убита пешеходка, броят на пострадалите още е неясен (ОБНОВЕНА) Голяма трагедия! 28-годишна жена изгоря жива при чудовищното меле в Айтос Извънредно! Жестока катастрофа в Айтос, камион помете автомобили до автогарата, има пострадали
виж още
скрий
11 Септември 2020, Петък, 15:13 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА снимки и видео: Авторът

През летния сезон много тежкотоварни автомобили минават през Айтос и карат с превишена скорост, каза Едрев

Кметът на Айтос Васил Едрев пристигна преди минути на мястото на жестоката трагедия на пътя, която отне живота на 28-годишна жена. Градоначалникът буквално е шокиран от инцидента. Той посочи, че през последните години толкова тежко ПТП в града е нямало. „Айтос не помни такава трагедия. Наклонът по тази улица е доста голям, а през летния сезон минават много тежкотоварни автомобили. Време е държавата да вземе мерки и да изведе камионите извън градските пътища. Цяло чудо е, че мелето се размина само с една жертва, засега. Очакваме специалисти да кажат дали водачът на тира е шофирал с несъобразена скорост“, каза Васил Едрев.

Повече вижте във видеото:


В категории: Айтос


7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо няма бивш президент Защо няма бивш президент 28/01/2026, Сряда 07:31 0
Тервел ИЛИЕВ Високо напрежение между Зеленски и Орбан Високо напрежение между Зеленски и Орбан 27/01/2026, Вторник 21:33 4
Флагман.БГ Колко българи взимат пенсия и работят? Колко българи взимат пенсия и работят? 27/01/2026, Вторник 21:18 0
7
Коментара по темата
7.
PTO
12.09.2020 10:58:27
0
0
Има магнитна аномалия в района на лозята. Километражът показва едно, а усещането за скорост е друго. В комбинация със силен вятър става още по-опасно. Не случайно в района на асфалтовата база има отбивки за аварийно спиране. Имало е други подобни случаи.
Време е да се работи за обходен път. Съществува вариант от там да преминава и магистрала "Черно море" с включване при Провадия, за да се избегне направата на нов мост над Варненското езеро и по-бърза връзка на Варна с магистрала Тракия. Трябва да се мисли с перспектива.
6.
*********
12.09.2020 07:28:00
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Наско76
11.09.2020 23:37:33
2
3
Кмете, Кмете за никакъв чеп не ставаш
4.
Иван
11.09.2020 21:20:40
1
5
Кмете като си такъв "пич" направи всичко възможно този боклук да влезе в затвора...Това се случва в твоят град посред бял ден .
3.
Учуден
11.09.2020 20:39:47
1
4
как с 30 тона бе ?Аз си мисля че е разрешено само до 20 т или греша ? И ако е разрешено само до 20 т то собственика на фирмата е за затвора.
2.
Вальо
11.09.2020 16:14:14
0
12
Господин кмете ,не само тировете минават с голяма скорост по тази улица.Ние които живеем там сме подложени на шумов терор денонощно . През деня трафика е ужасен ,опитайте се да пресечете по пешеходната пътека към таксиметровата стоянка и сам ще се убедите. Самата пътека не е направена на най правилното место.Пресичащите излизат на нея без да има видимост за колите, и те виждат хората в последния момент.Отделно контейнерите за боклука и те пречат за добрата видимост.Вечер идва пък времето на мотористите.Всеки се сили колкото може, и колкото повече гърми мотора му ,това го прави по голям състезател. Попитайте хората как се спи вечер на отворени прозорци.Поставете легнали полицаи, някаква предупреждаваща сигнализация и повече полицейско присъствие
1.
Селянин
11.09.2020 15:52:00
1
16
Няма такава пародия!
Кмета е наясно със цялата схема.
ДАИ са наясно с цялата схема.
КАТ са наясно с цялата схема.
Министерството на транспорта са наясно с цялата схема.
Всички хора свързани със спедиция и транспорт са наясно със цялата схема.
Всички свързани със технически прегледи са наясно с цялата схема.
И накрая несъобразена скорост.
Важно е по документи всичко да е точно.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо няма бивш президент Защо няма бивш президент Титлата се носи до живот Трагедията с 18-годишния Билгин ни връща към съдбата на Петя Дубарова Трагедията с 18-годишния Билгин ни връща към съдбата на Петя Дубарова Тези 4 зодии ще получат важен сигнал, който ще промени живота им Тези 4 зодии ще получат важен сигнал, който ще промени живота им Астролозите обясняват, че именно този знак ще им помогне за определяне на по-нататъшни стъпки и действия Катастрофи и вълна от агресия ни залива до края на януари, предупреждава астролог Катастрофи и вълна от агресия ни залива до края на януари, предупреждава астролог Той свързва рисковете с Марсово-Плутонов съвпад и призовава за повишено внимание  Банкомат отне 2000 лева от българка, адвокат съветва как ощетените да си върнат парите Банкомат отне 2000 лева от българка, адвокат съветва как ощетените да си върнат парите Жена от Стара Загора остава без средства, след като машината с депозитна функция задържа внесените пари, без да отчете транзакцията Созопол издигна лозунг в подкрепа на Румен Радев, но ще видим ли кмета като кандидат за негов депутат? Созопол издигна лозунг в подкрепа на Румен Радев, но ще видим ли кмета като кандидат за негов депутат? Каква е реалността зад еуфоричните изявления онзи ден около най-перспективното туристическо място на древния морски град - полуостровът Св.св. Кирик и Юлита Спецчастите атакуваха дома на Ицо Папата в Костинброд (ОБНОВЕНА) Спецчастите атакуваха дома на Ицо Папата в Костинброд (ОБНОВЕНА) Отряд „Кобра“ е по следите на имотна мафия Нова версия от потомци на капитан Енглендер за „Радецки“ и Ботевата чета Нова версия от потомци на капитан Енглендер за „Радецки“ и Ботевата чета Нови свидетелства от пра-праплемениците на автстриеца поставят под съмнение версията за конфликт на борда на парахода Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг Ивелин Михайлов заговори за рекет, опит за убийство и откраднат къмпинг Според него правителството е паднало, защото управляващите се скарали за пари, а не заради протестите Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Българите теглят заеми в несвяст, жилищните кредити отбелязват ръст от над 28% за година Ипотечните заеми достигат близо 33 млрд. лева към края на 2025 г., показват данни на БНБ
Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Как се прави жулиен с гъби и пилешко месо – проста рецепта Жулиенът, рецептата за който ще споделим по-долу, е горещо ястие от френски произход, в което съставките (обикновено гъби, пилешко месо или морски дарове) се нарязват на ситно и се пекат в кремообразен сос под коричка от сирене Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Всяка домакиня допуска тази фатална грешка с пералнята си Много хора смятат, че колкото повече дрехи натъпчат, толкова по-икономично ще бъде прането. Други пък пускат пералнята почти празна, за да „не се мачкат“ дрехите. И в двата случая резултатът не е добър Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Само във Флагман.бг! Ето как изглежда реално държавният преврат в Китай Тихи чистки, „сърдечни пристъпи", взрив в тунел и изтрита новина – сигналите за борба за власт в Пекин Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Роналдо и Джорджина Родригес подготвят сватба - след пет деца и 9 години заедно Португалски медии свързват церемонията с края на Световното първенство по футбол и родното място на футболиста Мадейра Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Валутата в Иран се срина до 1.5 млн. риала за 1 долар Опасенията от възможни военни действия и продължаващият натиск от страна на САЩ, принуждават иранците масово да купуват чуждестранна валута Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Собствениците на бара в Кран Монтана обвиняват трагично загиналата „сервитьорка с каска“ за смъртоносния огнен ад Жак и Джесика Морети твърдят, че фаталният пожар е причинен от нейно „шоу“ с бенгалски огън Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Заради зачестили инциденти в Амстердам ограничава електрическите велосипеди  Мярката ще важи за определени зони в града, включително централния парк, където движението става опасно Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Смъртоносна зимна буря, която връхлетя САЩ отне живота на най-малко 29 души Студената вълна остави над половин милион домакинства без електричество, а пътуванията в много щати бяха парализирани   Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Австрия подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 14 години Мярката може да влезе в сила още от новата учебна година, ако бъде намерено работещо техническо решение Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Звездни визии и противоречиви реакции и белязаха Седмицата на висшата мода в Париж Едно е сигурно и то е, че модата на 90 години определено се завръща 
Любен Дилов - син Любен Дилов - син Преди 36 години закука кукувицата и от тогава не ни е пускала
Виц на деня Виц на деня - Защо съседа псува така?
- Или кучето му е избягало или жена му се е върнала.
Виц на деня Виц на деня - Тичам на работа, като се прибера готвя, чистя, пера... а ти седиш на дивана и чакаш да ти донеса ракия. Какъв мъж си ти бе?!?
- Търпелив!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Промоция! Гледам деца на Сейшелите, Бахамите и други подобни дестинации! Не вземам скъпо!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори