Извънредно! Наръгаха бургазлия във врата около блок Краставицата, издирват извършителя
57-годишният мъж е откаран в УМБАЛ-Бургас
Възрастен бургазлия е наръган във врата от непознат мъж в района на блок Краставицата в жк."Лазур", научи Флагман.бг от достоверен източник. Екшънът се е разиграл тази нощ, малко преди 02 часа. Извършителят още не е установен, но полицаите са по петите му и съвсем скоро ще бъде задържан, довери още нашият източник.
На място веднага е пристигнал медицински екип. Жертвата е откарана в УМБАЛ-Бургас с дълбока прорезна в шията. Състоянието на мъжа не е стабилно.
Флагман.бг узна още, че потърпевшият е на 57 години. Работи като служител в Конната база в Бургас. Няма данни да е познавал или да е имал пререкания с извършителя на деянието.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

В Европа хората навлизат в третата възраст на 70 години!!!
А Вие пишете за човек на 57 години - възрастен!!!
Та той е в разцвета на силите си!
В Европа хората навлизат в третата възраст на 70 години!!!
А Вие пишете за човек на 57 години - възрастен!!!
Та той е в разцвета на силите си!
В Европа хората навлизат в третата възраст на 70 години!!!
А Вие пишете за човек на 57 години - възрастен!!!
Та той е в разцвета на силите си!
И после си викам чакай аз да поразпитам кви са тез дето искат да ми лапат..... Питах едно Маняче за тез какви са и той ми вика ми те тез са от бандата на ибааните в гъзъ. Те така ходили да причакват хората по тъмни места в малките часове на денонощието и са опитвали да им лапат насила.....