Вижте как Бойко Борисов бе на косъм от тежка катастрофа
ТИР едва не размаза премиерския джип
Премиерът Бойко Борисов се размина на косъм от ужасна катастрофа, и то докато лично шофира автомобил на НСО. Видео показва, че той едва успява да избегне страничен сблъсък от връхлитащ го камион поради недоглеждане. Още по-шокиращото е, че той излага на опасност не само себе си, но и министър Теменужка Петкова, която е на задната седалка на колата, пише Лупа.бг.
Това за пореден път повдига въпроса може ли министър-председателят да кара сам служебния автомобил на НСО. "Министър-председателят няма право да кара сам и да се обръща, за да гледа в камерата“ - коментира преди време ген. Владимиров по повод инцидента с председателя на парламента Цвета Караянчева.
Въпросното видео е заснето и качено на официалната Фейсбук страница на премиера Борисов преди три дни, когато той заедно с министър Теменужка Петкова инспектира интерконектора с Гърция. Потребител с инициали Blagovest Cvetanov обаче е изрязал критичните 16 секунди от видеото и ги е качил в Youtube.
Вижте видеото и направете изводи сами:
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър

Фейк новина е това.
Друг е въпросът сега какво ще се случи с човека дето е карал тира, едва ли ще работи повече някъде!
Дано си промени мнението скоро и го прибере горе, ведно с цялата му рода!