Млад българин: И клизма да ни правят на границата, пак ще отидем на гръцкото море
"Искат да пренасочат трафика към Черно море, за да го спасим. Но ние не искаме. Както се казва по телевизията, а и в един пост - и клизма да ни правят на границата, пак ще отидем на гръцкото море". Това каза млад българин пред камерата на Нова телевизия в събота предиобед, докато чакаше в километрична опашка на ГКПП "Кулата", пише Бургас24.бг.
В колоната всички носеха отрицателни тестове за коронавирус, като според част от хората смисълът от изследванията не е особено голям, защото са направени преди два дни, през които никой не знае дали не се е заразил въпреки отрицателния тест. И макар че удължиха пътя си към морето с три часа, туристите не съжалиха за избора си да тръгнат към Гърция.
Междувременно туроператорите отчитат, че в Гърция сезонът е трагичен. Гръцките курорти се надяват на успешен сезон, ако коронавирусът изобщо позволи море през септември и октомври.
За какво се харчат парите от глоби и фишове
Ректорът на Художествената академия проф. Георги Янков представя необичаен арт експеримент в Бургас
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците

А шматките като нас ходим по Какао, в стария Несебър и други такива места за "бедни" :)))
Мисля, че гърците скоро ще затворят границата за българи, както го направиха други държави!
АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ И 10+++++++ ОТ МЕН ЗА КОМЕНТАРА ТИ......
Но да нямаш капка човешко достойнство и да парадираш с това ... просто нямам думи!
Как искаме чужденците да се отнасят с уважение към нас, като ние сами се унижаваме и не уважаваме поне малко родината и сънародниците си?
ПЪК АКО СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ГЪРЦИТЕ РИТАТ ЗА НАС....МНОГО СЕ ЛЪЖЕТЕ.......
,,ДА ТИ ДОЙДАТ ДВА РЕЙСА БЪЛГАРИ НА ПОЧИВКА В ХОТЕЛА,,.......ТАКА СЕ ПРОКЛИНАТ ГРЪЦКИТЕ ХОТЕЛИЕРИ КОГАТО СИ ИМАТ КАРАНИЦИ ПОМЕЖДУ СИ.......
" Нова " " новина'' .!.