Участниците в "Бриз 2020" се срещнаха с областния управител Вълчо Чолаков и кмета Димитър Николов
Официалната среща се проведе днес
На 13 юли 2020 г., работата на щабовете на националното военноморско учение с международно участие „Бриз 2020” продължи с провеждането на предпоходна конференция и работни срещи.
Командирите на чужди групи и кораби направиха официална среща с областния управител на област Бургас Вълчо Чолаков и кмета на община Бургас Димитър Николов.
В 14.00 часа започна конференция в Конгресния център на пристанище Бургас преди излизане на корабите на море, в която участваха офицерите от щаба и командирите на кораби.
В изказванията си представителите на щабовете и командирите, дадоха висока оценка на проведената предпоходна подготовка, като предпоставка за успешно изпълнение на планираните задачи.
Конференцията продължи с обсъждане на практическото отработване на предстоящите през следващите дни епизоди на море.
.jpg)
9-годишно дете погълна монета, лекарите се намесиха
Наглост без край: Осъждан 20 пъти с нов "подвиг" в София
"Стани богат" се завръща с огромна награда
Ивет Лалова - повече от шампион. Време е да я защитим
Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук
Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ
Кои са най-скъпите градове в света, Бургас е в класацията
Диетолог посочи една суперхрана, всеки може да си я позволи
"Станче, царството ти е още малко"
Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир
Как човешкото лице може да сигнализира недостиг на витамин D
От екипа на Макрон обясниха защо е бил със слънчеви очила на закрито в Давос

За един приятел питам.