×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лечков призна: Аз съм мъж под чехъл


10 Юли 2020, Петък, 16:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Спортистът говори за своите години на активен футболист и разказа за престоя си в Германия след своя гол във вратата на Бундестима на Световното първенство в САЩ

Легендата на българския футбол Йордан Лечков е мъж под чехъл и отглежда билки. Това признание направи самият той по Би Ти Ви. Вчера той навърши 53.  Спортистът говори за своите години на активен футболист и разказа за престоя си в Германия след своя гол във вратата на Бундестима на Световното първенство в САЩ.

Лечков сподели и лични неща за семейството си. "На рожден ден и на Йордановден не каня. Устроил съм се в Сливен. Всеки е добре дошъл. Когато бяхме по-актуални, идваха повече хора. Сега идват по-малко. През 1994 рожденият ми ден беше много емоционален - ден преди мача с Германия. За мен целият ми живот е една шега", коментира в "Преди обед" Лечков.

"Човек не трябва да се взима на сериозно. Бяхме уверени в своите възможности в САЩ'94. Германците ни бяха подценили. Легнахме си в 5 сутринта. В Германия ми дадоха голяма сцена, на която да се реализирам. Не бях добре приет в Германия след гола, защото отстранихме световния шампион", добави футболната легенда. "Ако си физически подготвен, ще си психически устойчив. За мен цикълът трябва да бъде затворен. В Хамбург се чувствах най-добре. Всичко е подредено. Човек не може да има само успехи. Все още имам здраво семейство с двама сина, които ни ядосват всеки ден. Или по-точно ние тях ядосваме", добави Лечков.

"За мен е голяма измама, че всички живеем за децата си. Ще прозвучи егоистично, но всеки живее за себе си. Децата трябва да имат своята свобода. В чужбина българите успяват. Виждам съм много кадърни хора в чужбина, със страшни отзиви за тях, а в България... Оплюваме си нацията", каза още футболистът от златното поколение.

"През пандемията затревяхме градинки. Гледам си билки, мента. Гледам ги с цел консумация, а не производство. Копая картофи и домати", откровен бе Лечков, след което изненадващо добави за семейния си живот, че живее с прокурор. Вкъщи командвала жена му Светлана, с която са заедно от над 30 години. След което с ирония добави, че жена му се държи като обвинител.

"Ще изчакаме и ще видим какво ще се случи на Конгреса. Продължавам да твърдя, че всичко, което се случи, е неправомерно. Не е по устав и закон. Тези решения, които се взимат, са неправомерни. Ако има нормална съдебна система, това няма да се случи. Оставката на Боби Михайлов беше подадена под натиск. Това е човек, който е избран. Хубавото на футбола е, че можеш да си покажеш възможностите. В България всичко е наобратно. Ние трябва да даваме оценка на политиците и да ги натискаме. Те трябва да се стараят да спечелят доверието ни", коментира още Йордан Лечков.

"Със сигурност не съм аз членът на Изпълкома, който е взел пари от Христо Христов. Това е несериозно. Органите, които отговарят за това нещо, трябва да разследват. Като кажеш А, трябва да кажеш и Я. Младото поколение влиза в една комфортна зона и не иска повече. Дано съдбата си направи една шега и се класираме на Европейско. Ще има първенства. Всичко трябва да се прави превантивно. Този вирус трябва да го минем всички. То е неизбежно", заключи футболната легенда.

Източник: Lupa.bg

 


В категории: Лайфстайл


3
Коментара
Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 0
Най-влюбчивите зодии са...
Най-влюбчивите зодии са... 15/06/2025, Неделя 20:00 0
3
Коментара по темата
3.
Акулата
10.07.2020 21:07:17
2
2
Добре че връщате парите който взимате за кокаин със Светлана???Запалихте цял Сливен ,Ямбол ,София ,Пловдив и други градове.Срам и позор сте вие Г-н
2.
АЗ
10.07.2020 18:52:49
0
5
Не си единствения мъж под чехъл ,много сме .
1.
Прокопи
10.07.2020 17:47:44
2
0
Билки, ама омайни хахаха За всяко отрязано дърво да имаш по един кофти ден в живота си. Аз казах
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Арт улицата пред СУ „Н. Й. Вапцаров“ става сцена на вълнуващото пътуване назад във времето
Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Нелепият, но и шокиращ инцидент, е бил заснет от охранителните камери и набра огромна популярност, след като беше публикуван в интернет Сбогуваме се с този сериал Сбогуваме се с този сериал „Големият финал“ обещава емоционално, разкошно и достойно сбогуване с един от най-обичаните сериали на съвременната телевизия и кино
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори