Известен кримигерой е загинал при жестокото среднощно меле край Кърналово
Единият водач е от Петрич, а другият е от Сандански, известният в града Илиян Милушев- Байкото
Двамата шофьори, сблъскали автомобилите си челно тази нощ са загинали след тежкото ПТП, станало на пътя Петрич -Сандански. Единият водач е от Петрич, а другият е от Сандански, известният в града Илиян Милушев- Байкото, съобщава Struma.com.
Припомняме, че малко след полунощ на прав участък от пътя, в района на зеленчуковта борса край село Кърналово, два автомобила се сблъскаха, от удара единият се обърна по таван, другият изхвърча в крайпътна нива. Колите са смазани до незузнаваемост. На място са загинали Байкото и 20-годишно момче от Петрич. Полиция бе на място за оглед. Пътят бе затворен за оглед до късно през нощта .
38-годишният Илиян Байкото преди време влезе в остър сблъсък бой с криминалнопроявения санданчнанин Димитър Саботанов - Саботана. Байкото бе пребит и бе настанен в болница с тежка черепно мозъчна травма. Двамата бяха явни врагове. Биеха се навсякъде, където се видят. Саботана също попадна в меле, в което бе наръган с нож. После умишлено бе опожарена колата на съпругата на Байкото и полицията многократно бе вдигана накрак заради честите скандали между Саботана и Байкото. За побоя над Байкото, Саботана получи 11 годишна присъда лишаване от свобода.
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло

РЕДАКТОРЕ.....?????????