Алепу вилидж: Никой не строи в момента. Ще се срещнем в съда с хората, които уронват авторитета ни
Уверени сме, че единствено компетентната позиция на прокуратурата и съда е в състояние да установи фактите и тяхната законосъобразност, подчертават инвеститорите
Малко след като прокуратурата внесе протест срещу разрешението за строеж на „Алепу вилидж“, издадено на 10 септември 2018 г. от главния архитект на община Созопол, а протестът следва да спре и изпълнението на разрешението за строеж, от "Алепу вилидж" и "ГБС Турс" излязоха с позиция, пише Offnews.bg.
В нея се казва следното:
"Приемаме с разбиране предприетите действия на всички компетентни държавни институции, както и бързата реакция на прокуратурата във връзка със строителството в местността „Алепу“.
Искаме да подчертаем, че към момента на обекта не се извършват строителни дейности.
Уверени сме, че единствено компетентната позиция на прокуратурата и съда е в състояние да установи фактите и тяхната законосъобразност.
На всички организации и личности, които с думите и поведението си уронват престижа и доброто ни име, ще бъде потърсена съдебна отговорност."
Греховно ли е агнешкото на Гергьовден?
Компании анулираха 2 милиона места заради скъпото гориво
Това е най-продаваната кола в България
06/05/2026, Сряда 21:41
0
Три зодии започват своя най-благословен период
Греховно ли е агнешкото на Гергьовден?
06/05/2026, Сряда 21:00
1
Евакуираха трима от круизния кораб в Кабо Верде със съмнение за хантавирус
Гвардеецът Тодор предложи брак на Добринка пред президента Йотова
Дара rизненадващо промени парчето си за "Евровизия"
Невидимите реки в небето, които давят Европа
Край на хубавото време, студът се завръща
София ще има нов квартал, ще се казва "Райна Княгиня"
Откриха издирваната Кремена - мъртва е!
Турски учени предупредиха, че Черно море ще се затопли сериозно. Какво означава това?
