×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Продава се цялата площ на фалирaлия Carrefour в мол "Бургас Плаза"


05 Юни 2020, Петък, 10:40 ч.
Автор: Фалгман.бг

Срокът за подаване на офертите е до 17:00 ч. на 23-ти юни 

Предстои частен търг за продажба на акции, съставляватщи целия акционерен капитал на КРИГЕО ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД -  собственик на активи, разположени в гр. Бургас, бул „Транспортна“ 31 част от Търговски и развлекателен комплекс "Бургас Плаза".

ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЪРГ

АЛФА ГРУП ИНВЕСТМЪНТС ЛИМИТЕД, дружество учредено и съществуващо съгласно законите на Кипър, в Регистъра на Министерство на търговията, индустрията и туризма, Отдел по регистрация на дружества и съдия - изпълнител в Никозия, Кипър, притежаващо регистрационен № НЕ 182013, с адрес на регистриран офис Лемесу 11, ГАЛАРИОТИС БИЛДИНГ, ет. 2, Никозия, 2112, Кипър кани всички заинтересовани купувачи да участват в частен търг с тайно наддаване за продажба на 1000 обикновени акции, всяка с номинал от 1 евро, които съставляват целия акционерен капитал на КРИГЕО ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД, дружество учредено и съществуващо съгласно законите на Кипър, в Регистъра на Министерство на търговията, индустрията и туризма, Отдел по регистрация на дружества и съдия - изпълнител в Никозия, Кипър, притежаващо регистрационен № НЕ 404207, с адрес на регистриран офис Лемесу 11, ГАЛАРИОТИС БИЛДИНГ, ет. 2, Никозия, 2112,

Кипър, което дружество се притежава изцяло от АЛФА ГРУП ИНВЕСТМЪНТС ЛИМИТЕД.

КРИГЕО ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД, КИПЪР от своя страна е едноличен собственик на капитала на „EЙ ДЖИ АЙ – БИ АР И ПАРТИСИПЕЙШЪНС

2БГ“ ЕООД със седалище и адрес на управление гр. София, район Слатина, бул. „Цариградско шосе” 99, ЕИК 202341803, а последното дружество е собственик на активи, разположени в гр. Бургас, Република България, ул. „Транспортна“ 31. /част от Търговски и развлекателен комплекс "Бургас Плаза"/, а именно:

  • отделен кадастрален обект с кад. № 07079.2.2362.1.1. с предназначение - за търговска дейност, с площ 12 611,88 кв.м., разположен на две нива. Обектът е ситуиран на партерното ниво на площ от 12 033,18 кв.м. и на първия надпартерен етаж на площ от 578,70 кв.м. Имотът се продава ведно с (a) прилежащите му 37,26% идеални части от открит паркинг, състоящ се на партера от 660 места за паркиране и на покрива на хипермаркета – от 611 места за паркиране, (b) с 37,26% идеални части от общите части на Търговския и развлекателен комплекс, с трафопост и покривен паркинг, както и с (c) 37,26% идеални части от терена, в който е построена сградата - Търговски и развлекателен комплекс, с трафопост и покривен паркинг, който поземлен имот е с площ от 52146 кв.м. и е с кадастрален идентификатор 07079.2.2362.

- 37,26 % идеални части от сградата с кад.№ 07079.2.2362.2, с предназначение - за битови услуги (автомивка), с площ от 35 кв.м., разположена в същия поземлен имот, посочен по-горе, както и 

-  37,26 % идеални части от поземлен имот с кад.№   07079.2.2363, с  предназначение  - Урбанизирана, с площ от 545 кв.м., където останалите идеални части са собственост на „Бургас Плаза” АД, ЕИК 175247688. 

Тръжната документация, включваща Специалните условия за продажба и осигуряваща достъп до виртуална стая, съдържаща документи относно правния статут, активите и пасивите на КРИГЕО ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД, КИПЪР, „EЙ ДЖИ АЙ – БИ АР И ПАРТИСИПЕЙШЪНС 2БГ“ ЕООД може да бъде получена от организатора на продажбата „Алфа Риъл Естейт България“ ЕООД в офиса му в гр. София 1113, ул. Еужен Потие 7, до 12.06.2020 г. срещу подписване на споразумение за конфиденциалност и неразпространяване на данни и декларация – съгласие за обработка на лични данни и заплащане на цена за същата документация в размер на 1000 (хиляда) евро без ДДС. 

Заинтересованите да придобият 1000 обикновени акции, всяка с номинал от 1 евро, които съставляват целия акционерен капитал на КРИГЕО ХОЛДИНГС ЛИМИТЕД  участници следва да представят в запечатан непрозрачен плик на горепосочения адрес на организатора на продажбата оферта по образец с минимална покупна цена на всички акции в размер на EUR 5 600 000 и други изискуеми съгласно Специалните условия за продажба декларации и документи не по – късно от 23.06.2020 г., 17.00 часа. Разглеждането на офертата предполага предоставяне на гаранционен депозит от участника в размер на ЕUR 100,000.00 (сто хиляди евро). 

За купувач ще бъде предпочетен този участник, който е предложил най-висока цена с представената оферта, без допълнително поставени условия за покупка, или участникът, който е направил приемливо за продавача предложение за покупка, спрямо поставените условия за реализиране на сделка. Собственикът на активите и/или организаторът на продажбата могат да изискат от участниците пояснения по офертите, съответно – актуализиране на офертната цена, при отчитане на поставените условия за покупка с оглед сравнимост на офертите. 

АЛФА ГРУП ИНВЕСТМЪНТС ЛИМИТЕД и „Алфа Риъл Естейт България“ ЕООД си запазват правото да променят условията на търга, вкл. да отменят същия, за което ще уведомят заинтересованите участници.

За повече информация относно търга може да се обърнете към г-жа Диана Трифонова на тел. +359 2 970 4644 или за изпратите запитване на [email protected]


В категории: Бизнес


България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори