×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мечка се разходи по улиците в Ловеч
  • На 17 и 18 септември движението при 33-и км на АМ „Тракия“ и в двете посоки ще се осъществява в активните ленти
  • Неочакваното продължение на комедията на Теди Москов „Редки тъпанари“ идва в Бургас на 16 септември
  • Регионална бизнес конференция ще се проведе в Бургас на 18 септември
  • Регионален исторически музей – Бургас с вход свободен за ученици на 15 септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бойко Борисов на инспекция в зала "Арена Бургас" - гледайте НА ЖИВО


31 Май 2020, Неделя, 09:49 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Премиерът Бойко Борисов е на инспекция в зала "Арена Бургас", предава репортер на Флагман.бг. Заедно с министър-председателя са финансовият министър Владислав Горанов, зам.-министрите Николай Нанков и Жечо Станков, областният управител Вълчо Чолаков, областният лидер на ГЕРБ Димитър Бойчев, депутати от ГЕРБ, кметът на Бургас Димитър Николов, кметовете на Приморско Димитър Германов, на Сунгурларе Георги Кенов, на Царево Георги Лапчев, на Айтос Васил Едрев.

Бойко Борисов попита дали коронавирусът е забавил много строителството на зала "Арена Бургас", а отговорът беше, че обектът е бил в застой около 2 месеца, но в момента се работи ударно, за да се навакса. 




Тервел ИЛИЕВ Млад моторист се заби в крава и загина Млад моторист се заби в крава и загина 15/09/2025, Понеделник 20:30 0
Тервел ИЛИЕВ Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град 15/09/2025, Понеделник 20:00 2
Тервел ИЛИЕВ Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас 15/09/2025, Понеделник 19:34 6
Флагман.БГ БМВ за половин милион вози Деси! Радев мълчи БМВ за половин милион вози Деси! Радев мълчи 15/09/2025, Понеделник 17:34 10
Флагман.БГ Гала стана копие на Донатела Версаче Гала стана копие на Донатела Версаче 15/09/2025, Понеделник 17:00 2
20
Коментара по темата
20.
к*р
02.06.2020 15:37:35
0
0
В Бургас Олимпийски или Параолимпийски игри ли ще се провеждат, или КОбрат Сулюпулев ще продължи напред след като се освести от нокаута - так че залата ще ни трябва може би, за да й плащаме поддръжката най - вече! Так е не може да си най - добрият град за живеене и да нямаш такава зала! Важното е , че след няколко прегласувания дръндарският циганин се сдоби с частен път и плаж, покрай сарая си!
19.
Тулуп 007
31.05.2020 18:49:07
1
0
Толупян Ага броди из епархиите ;) СРАААААААМ!!!
18.
Yes
31.05.2020 16:35:45
1
2
Десет инспекции да направи няма смисъл,никой няма да получи един лев от държавата заради ковида . Тука сме измислена тъпотия.Яще асфалт и спортни зали и пийте вода от хубавите му пречиствателни.Оставиха ни на произвола.
17.
Обществена поръчка
31.05.2020 12:33:39
3
10
Напълно НЕнужна и безмислена сграда бургазки НЯМАТ нъжда от нея и без това 2 спортни зали /Младост и Б.Брънзов/ стоят ПРАЗНИ и събират прах
Но важното е фирмите на ПЕЕВСКИ да щипнат 300 милиона лева от тоз ХАМБАР за да могат да ги изнесат КЕША в ДУБАЙ за да захранят бизнес начинание проект за пясъчен остров с къщи ,клиника за пластична хирургия ,мол за златани бижута или ливански халал ресторант на някой богат шейх и родата му
16.
възмутена
31.05.2020 12:30:38
1
13
Моля цирка да затвори врати.Искаме неделя да си починем малко.
15.
БС
31.05.2020 12:15:02
5
4
Добре е да имаме такава зала . Ако се управлява умно , може да носи добри приходи. Проблем е , че освен волейбол другите спортове ги няма в Бургас .Въпреки това има много мероприятия , които събират публика .
14.
Един
31.05.2020 12:01:46
0
8
И както винаги , с ръцете в джобите !!!
13.
Блок 55
31.05.2020 11:13:17
3
6
Тоя блок зад вас 55 няма ли да се санира???грозота...
12.
Мара Мичковица
31.05.2020 11:03:32
5
24
Шибаняка и мисирките що влизат без каски в строителен обект? За манговци и бачкери има яки глоби, а за мутрите всичко е позволено.
11.
ТВ СКАТ
31.05.2020 10:58:35
7
25
Въпрос с повишена трудност
Как от шофер-охранка се стига до това да си шефа на държавата ?
Само един прост народ би оставил прости хора да го управляват. Мутренския маниер на Бойка придобит преди години се вижда в походката и говора му.
10.
ДО 1 И 2 МЕГА ЗАЛА
31.05.2020 10:57:35
4
26
ЕДИНСТВЕНИЯ СМИСЪЛ ОТ ТАЗИ НЕНУЖНА С РАЗМЕРИТЕ СИ//за гражданите на Бургас//ЗАЛА Е ""УСВОЯВАНЕТО""НА ЕДНИ ПАРИ ОТ ""СТРОИТЕЛНИЯ""БРАНШ!!!!!ЗА БУРГАЗЛИИ ОСТАВАТ ФИНАНСОВИТЕ ПРОБЛЕМИ ЗА ПОДДРЪЖКАТА И //ако не бъде обезпечена с РЕНТАБИЛНИ събития–което е малко вероятно!!!!!!!!!///
9.
Пациент
31.05.2020 10:28:23
8
32
Впрочем за кво са му докарали тез работници, и най - глупавите знаят, че в Бургас в Неделя не се работи, никога не са правени в Неделя улици, общински сгради и прочие неща. Освен това ясно се вижда, че работниците са турци и не са от тук, тоест дори няма бургазлии да работят. Малко тези посещения са в Путин стил, той отива, всички са готови за филма, които се режисира, всички мълчат от политическите лица и внимават да не каже нещо, понеже ако каже трябва да клепат и да изпълняват, иначе в остава и в затвора.
8.
Flagman
31.05.2020 10:24:36
9
28
Шибаняка в действие!
7.
Пациент
31.05.2020 10:23:13
9
30
Сега вече ну стана ясно защо Бургас е най - мизерния и най - бързо умиращия град за живеене.
Ами на фона на местните ГЕРБерасти (на чиито лица ясно е изписано, че са мазни и тъпи, и дори за продавачки не стават), премиера Борисов изглежда 100 пъти по интелигент и красив човек от тях. Значи представете си какво е нивото в Бургас, щом Бойко на техния фон изглежда като умен човек (говорим само по начин на гледане и изреждание на лицето).
6.
Ватман
31.05.2020 10:20:00
8
32
Дистанция - НЯМА!
Маски - НЯМА!
Сигурно вируса по наглеци, пуяци и мисирки не ходи?
5.
Георги
31.05.2020 10:17:32
9
36
Добре си е залата метлен хамбар със 1000 тона бетон за има няма 20 млн евро ,един гарантиран пасив за бургас,това нещо няма си избие разходите за подръжка какво остава за печалба ... а за инвестицията абсурд поне в близките 1000г
4.
vvvv
31.05.2020 10:14:35
10
6
zasto nyamat maski inace nas zadilsavat
3.
ДЕТЕЛИНКА
31.05.2020 10:14:25
8
25
Двете дружки Атанаска и Ивелина на първа линия, ама тованяма да им помогне.
2.
улица Тамара
31.05.2020 10:07:25
6
23
Залата вече я използваха - сети се кой и за какво.Да му мисли новия кмет как ще я издържа. Колко състезания имаше на Колодрума?
1.
X
31.05.2020 10:02:42
9
63
Без да "хейтя", но не намирам приложението на тсзи зала в Бургас. Ние нямаме спорт, за какво ще се ползва? Това нещо изисква огромна подръжка. Ако се беше направила една държавна болница, която да изглежда така, е тогава щях да аплодирам. Всеки, който е лежал в нашата знае каква мизерия е, а в следващия момент се инвестират милиони в нещо, което смисъла му е неясен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Никола Цолов предизвика фурор край морето Никола Цолов предизвика фурор край морето Пилотът се срещна с много фенове Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Колежът по туризъм посреща новата учебна година с най-високата оценка в своята история Студентите ще прекрачат прага на напълно обновената и модернизирана сграда на морския бряг на 23 септември Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Проф. Вучков: Любен Дилов-син да не се занимава с МВР, ще има опасни последствия Той даде пример с Франция, където има огромен проблем с хулиганското горене на коли  Мечка се разхожда из голям роден град Мечка се разхожда из голям роден град Изненадваща ситуация в Ловеч Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Толкова пиян шофьор скоро не е хващан в Бургас Дрегерът едва не се счупи Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Милионерите менте, които финансират сивата икономика, ще изядат ли парите за пенсии Тези с фалшивите възнаграждения от 2 млн. лева ще източат фондовете на НОИ, предупреди икономистът Ваня Григорова Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Не правете тази грешка зад волана, може да е фатална Защо не трябва да държим волана с една ръка? 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка 31-годишният син на прокурор Маджарова отглеждал дрогата си в голяма палатка Маджаров-младши е отведен в ареста на ОДМВР-Бургас за разпит, предварителното производство се мести в Районна прокуратура-Варна А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила А1 раздава 333 награди в „Колелото на съдбата“, сред които 3 автомобила БМВ за половин милион вози Деси! Радев мълчи БМВ за половин милион вози Деси! Радев мълчи И от НСО не обелват дума за придобивката
Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Извънредно! Външно министерство привика руския посланик Елеонора Митрофанова Генералният директор Гергана Караджова връчи писмен демарш на посланик Митрофанова, чрез който Република България осъжда по възможно най-категоричен начин умишленото нарушаване на въздушното пространство на Полша Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Яки арести за наркотици, има над 20 задържани Извършителите са на възраст между 19 и 48 години, преобладаващата част от тях - познайници на служителите на реда Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Този българин е в топ 3 на най-богатите в света Класацията е на бизнесмените до 40 години
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори