Поставиха под карантина котарака, подарен от Путин на японски губернатор
Мир много добре се вписал в семейството на г-н Сатаке и чудесно се разбирал с другите 6 котки в домакинството
Сибирският котарак Мир, който президентът на Русия Владимир Путин подари на губернатора на японската префектура Акита, беше поставен под карантина, предаде ТАСС, цитирана от БТА.
Агенцията цитира думите на самия губернатор Норихиса Сатаке. Той получи котката от Владимир Путин през месец февруари 2012 година. Сега домашният любимец е поставен под карантина заедно с цялото семейство на японския управник.
Сибирский кот Мир прижился у японского губернатораhttps://t.co/JsmK3aa9Ek#новости #нижний #нн #нино pic.twitter.com/eIletw2Jx3
— NewsNN (@Newsnn_ru) April 25, 2017
"Бяхме много разтревожени от съобщенията за това, че в САЩ са били регистрирани заразявания на котки с новия коронавирус. Така че предприехме всички мерки Мир да общува изключително само с членовете на моето семейство, което е в социална изолация. Надяваме се всичко това да свърши и да приключат притесненията както за хората, така и за животните", сподели губернаторът.
Мир много добре се вписал в семейството на г-н Сатаке и чудесно се разбирал с другите 6 котки в домакинството. Той беше подарен на губернатора, след като японският управник дари руския президент с кученце от породата акита-ину.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
