Сузанита излезе от комуната и се надупи
В центъра за борба с наркотиците Сузи на няколко пъти беше на ръба
Сузанита беше изписана от клиниката за лечение на зависимости и много бързо я видяхме да се гъзи в социалната мрежа, но този път облечена. Щерката на Орхан Мурад бе приета в лечебното заведение преди повече от две седмици.
В центъра за борба с наркотиците Сузи на няколко пъти беше на ръба. Тя изпада в абстиненция. Получава паникатаки, тъй като не може да си вземе дозата. Въпреки това тежкото лечение дава положителен резултат. Сузанита повече от месец не посяга към дрогата. Депресията, в която изпада, е почти преодоляна. Агресията у щерката на Орхан Мурад също я няма. Медикаментите и разговорите с психолози помагат. И то доста бързо. Близък приятел на изпълнителката на „Луцифер и Буда“ разкри, че възстановяването на невръстната певица върви по план.
„Вече е по-добре" – обясни Кристиан Петров, който е един от най-доверените хора на Сузанита. Певицата разкри и, че не желае повече да се занимава с музика и да е в светлините на прожекторите, тъй като това не й се отразява добре. Тя написа и трогателен пост към своя любим, с който му благодари, че е до нея и я подкрепя, пише Телеграф.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Рао'тата е ясна ! :D