×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Скъсан кабел на гара Мездра блокира влаковете в Северозапада
  • Пътнически самолет се приближил опасно близо до Air Force One с Тръмп на борда
  • Правителството одобри създаването на Национален борд по водите
  • Дефицитът ще стигне 8%, ако правителството не падне, твърди Асен Василев
  • Апелативните съдии, гледащи мярката на Благомир Коцев, си направиха отвод
  • Въвеждат винетка с валидност 24 часа от началните ѝ дата и час
  • Астрономическата есен настъпва на 22 септември в 21:19 ч.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нещо положително от кризата: COVID-19 отложи и София прайд


21 Април 2020, Вторник, 17:00 ч.

София прайд няма да се проведе на 13 юни заради коронавируса, съобщава Днес.бг.

Организаторите на събитието изпратиха писмо до медиите, в което обясняват, че здравето на хилядите посетители, които очаквали тази година, е приоритет за тях и е безотговорно да се рискува, дори мерките да са облекчени.

"Продължаваме да следим обстановката и при възможност сме готови да насрочим нова дата за шествието", допълват от организационния комитет, състоящ се от организациите Билитис, GLAS, „Действие“, Български хелзинкски комитет.

Те признават, че заради пандемията са отложени и отменени стотици прайд шествия по света, затова се обмисля  първото онлайн събитие Global Pride 2020 през юни.


В категории: Животът


10
Коментара
Флагман.БГ Капитан на Звезда почина на терена Капитан на Звезда почина на терена 17/09/2025, Сряда 20:06 0
Шок за много софиянци
Шок за много софиянци 17/09/2025, Сряда 20:03 0
10
Коментара по темата
10.
до 9
21.04.2020 22:17:21
2
3
Ти глупак ли си ? Не си ли гледал какво представляват "прайдовете" на педеругите ? Я си гледай "лили рибката" !
9.
Кронотъпако
21.04.2020 21:34:44
4
2
Кроноглупако, псевдонима баш ти приляга. не прочетох никъде някой да говори за въртене на това и онова и да казва колко е морално. То спор няма. Друго казва жената и не е като да не е права....
8.
До нина
21.04.2020 21:30:03
2
5
Без значение каква е професията на тези изроди, те си остават болни изврстени и гнусни същества със сериозни психични проблеми!
7.
До Нина от КороноТъпак
21.04.2020 21:20:54
3
5
Хора които си въртят задниците си пред децата ни в пристъп на неописуема гордост от това какво поставят в тях едва ли притежават описаните от вас морални качества ! Все ми е едно кой и как и дали вие Нина, си го слагате отзад и но да се гордееш с греха е подмяна на ценностите ми ! Има добродетели и грехове. И всички сме грешни, но изгубим ли чувството си за добро и зло ще изгубим и душите си ! ДГД Нина на първа линия заради елементарният ти опит за манипулация !
6.
bai kosta
21.04.2020 20:54:23
0
4
Ама защо загърбваме европейските ценности?
5.
Gzogzggozogxp
21.04.2020 19:07:52
3
8
ЧИФУТИТЕ. ПЕДАЛИ. В. ТРАУР
4.
Нина
21.04.2020 18:51:01
9
9
Мили хора и коментиращ номер 2, сред "тея уроди" в момента са: лекарите, които ви спасяват от корона; учените, които мислят ваксина; фармацевтите, които ви продават лекарства докато им кихате в лицето; лаборантите, които гледат пробите ви; полицаите, които следят дали в някои определени кварталчета се спазва карантина; учители, които се опитват да научат на нещо децата ни онлайн (по възможност да не убиват хора по светофарите в столицата); доставящите храни и пратки и така нататък :) Гледайте кой допринася за обществото, а не кой с кого спи. Мир и здраве на всички!
3.
Чичо Манчо
21.04.2020 18:22:25
3
6
Това е трагедия за България, национална катастрофа!
2.
Тея уроди
21.04.2020 17:56:51
5
11
трябва да са затворени в психиатрия.
1.
:))
21.04.2020 17:24:17
4
13
Наистина нещо положително, драги патриоти редактори :) Направо можем да си отдъхнем понеже е решен съществен проблем!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво се случва с душата ни, когато умрем? Какво се случва с душата ни, когато умрем? В първите минути тя често не осъзнава, че физическият живот е приключил и е настъпила смъртта Шок за много софиянци Шок за много софиянци Части от столичния кв. "Дружба" 2 остават без топла вода и парно в студени дни Естественият финал на едно прекрасно лято ни очаква с концерта „ОБИЧАМ БУРГАС“ Естественият финал на едно прекрасно лято ни очаква с концерта „ОБИЧАМ БУРГАС“ Любовта към града ни оживява на сцената на Летния театър за седма поредна година в събота вечерта, 20 септември Братът на Ружа Игнатова: Тя ми каза да не се притеснявам, скоро ще се върне Братът на Ружа Игнатова: Тя ми каза да не се притеснявам, скоро ще се върне В безпрецедентната си изповед той разказва за живота на семейството в Германия, за компанията Оne Соin, в която потъват 4 милиарда долара, за гнева, който е изпитвал към Ружа, и опита да прости Мъж е с опасност за живота след тази катастрофа Мъж е с опасност за живота след тази катастрофа Инцидентът стана в района на Русе Топ трансфер: Арда взе Попето Топ трансфер: Арда взе Попето Трикратният носител на приза "Футболист на годината" Ивелин Попов подписа договор с клуба Той се помисли за Бог на АМ "Тракия" - засича автомобили, изпреварва в аварийната, но си получи заслуженото Той се помисли за Бог на АМ "Тракия" - засича автомобили, изпреварва в аварийната, но си получи заслуженото Нарушителят вече няма право да сяда зад волана, а случаят е документиран според всички изисквания на закона Напрежение за новия корпус в двора на Математическата и Френската, родители искат ППМГ да има своя сграда Напрежение за новия корпус в двора на Математическата и Френската, родители искат ППМГ да има своя сграда Отличен следващ съперник за България на Световното! Пътят към Топ 8 е широко отворен Отличен следващ съперник за България на Световното! Пътят към Топ 8 е широко отворен "Лъвовете" срещу 23-ия в ранглистата Тир и кола се удариха тежко Тир и кола се удариха тежко Състоянието на водача на автомобила е критично
Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Пострадала от деянието е млада жена Капитан на Звезда почина на терена Капитан на Звезда почина на терена Медиците съобщиха, че причина за смъртта му са последици от сърдечен удар Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Драма в Тайланд Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Баща излови 15-годишния си син и голата си съпруга заедно в банята Пред разследващите момчето разказало, че именно мащехата му поискала да правят секс, защото ѝ напомнял на бившия ѝ съпруг, когато е бил по-млад Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Долф Лундгрен разказа за жестоката битка с рака Актьорът е в ремисия Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Мъж се докосва по интимна част в метрото, съдът излезе с решение Драма в Русия Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Добра новина за пасажерите на "Райънеър", увеличават размера на ръчния багаж Промяната беше анонсирана още в началото на юни, но реално действа от 4 септември Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Всички допускат тази грешка с кърпите в банята, не го правете и вие Според специалиста по къпане Емили Робъртсън от Mira Showers, ежедневното миене на косата може всъщност да нанесе повече вреда, отколкото полза Киркоров не може да ми се сърди, аз му дадох всичко Киркоров не може да ми се сърди, аз му дадох всичко Вижте откъси от най-откровеното й интервю Румен Радев застава зад кандидатурата на Илияна Йотова за президент Румен Радев застава зад кандидатурата на Илияна Йотова за президент При избора са били направени допитвания и до още поне десет души от най-близкото обкръжение на президента, сред които са олигархът Георги Гергов и няколко оръжейни търговци, начело с претърсвания неотдавна по искане на украинските служби Христо Христов
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук – Как блондинка се опитва да убие риба?
– Слага я във вода и чака да се удави.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори