Наглост! 11 души от Бургас се събраха на неделна игра на карти, глобиха ги
С видеокамерите ще следят дали се спазват мерките по парковете и спортните площадки
Тази сутрин в Бургас е хваната голяма група от 11 души за неспазване на мерките за безопасност в борбата срещу COVID-19. Мъжете са се събрали в помещение да играят карти. Това съобщи на редовния брифинг на Общинския кризисен щаб в Бургас директорът на ОД на МВР ст. комисар Радослав Сотиров.
"Това е недопустимо! Ще им бъдат съставени актове на всички, а преписката по случая още утре ще бъде докладвана към Районната прокуратура в Бургас", каза ст. комисар Радослав Сотиров.
Той обясни още, че за последните 24 часа има съставени 4 акта за различни нарушения във връзка с взетите мерки. 5 от тях не са спазили задължителната карантина.
"Продължаваме с контрола върху лицата, поставени под карантина. Значително спада тяхната бройка и това позволява да бъдем по-чести в проверките и вече едно лице може да бъде проверявано по 2 пъти на ден. Вече активно използваме и видеонаблюдението за установяване събирането на лица в парковете, градините и спортните площадки, които са в заповедта", обясни още директорът на ОД на МВР-Бургас,
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг

Това изречение доказва, че изказването е направено от полицай!
ПЪК МОЯ МОЗЪК ,ДОРИ И ПРОМИТ (по твоите думи) ВСЕ ПАК Е НЕЩО,ЩОТО В ТВОЙТА И БЕЗ ТОВА ПРАЗНА ЧУТУРА ВМЕСТО ГЛАВА,ИМА САМО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ........1000 % ГАРАНЦИЯ.....
UNDERSTAND ME....???
Е сега като ги одрусат,да им дойде ума в главата.....