Стрелецът от болница "Тримонциум" наръгал с нож жена си
Пострадалата е откарана в болница
Семейна драма е в основата на стрелбата в пловдивската болница „Тримонциум” , научи TrafficNews. 58-годишен мъж – Бисер Х. нахлул с газов пистолет във фоайето на лечебното заведение, заплашвайки с него рецепционистката, която е и негова съпруга.
Той започнал да крещи на 54- годишната жена, а след това стрелял няколко пъти във въздуха. Веднага след това мъжът я нападнал с юмруци, а след това извадил нож и го забил в бедрото.
Пострадалата е откарана с линейка в Хирургиите на "Пещерско шосе" без опасност за живота. Стрелецът е задържан. В момента полицаи го разпитват.
Припомняме, че сигналът за стрелбата бе подаден преди 30 минути на спешен телефон 112. Мъж нахлу в пловдивската болница „Тримонциум” и откри стрелба в сградата.
Около 30 души са скупчени пред вратата на болницата. На място са екипи на Криминална полиция и началникът на Охранителна полиция комисар Виктор Празов.
"Любов от пръв поглед" и трае ли дълго тя
И Силвия Къдрева прие да стане служебен министър-председател
Ердоган е разговарял с президента на Иран за напрежението в региона
Обявиха за международно издирване шофьора на камиона от катастрофата с баща и дъщеря в Ловешко
Марго Роби впечатли на премиерата на „Брулени хълмове“ - вдъхновена от героинята си
Маргарита Николова също заяви готовност да бъде служебен премиер
ЕК инвестира близо 650 млн. евро за енергийни проекти в ЕС, включително България
Никол Станкулова обясни защо не показва децата си в социалните мрежи
Какво е QR код и кога е по-добър от стандартния баркод?
На живо във Флагман.бг: Говори докторът, спасил 16-годишното дете, предозирало с лекарство за епилепсия
Раздадоха над 50 хиляди безплатни винетки
Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди
