Анка от Пловдив, която роди първото бебе на 2020 година му пожела да получи добро образование
Малкият Райчо е роден 5 седмици преди термина, висок е 45 сантиметра и тежи 2 килограма и 270 грама
Пожелавам на сина си най-напред да е жив и здрав, да си изкара училището, да учи и да има средно образование, да е нормален човек и да си има работа. Това каза пред камерата на Нова телевизия Анка от Пловдив, която роди първото бебе на 2020 година.
„Природата така е подредила нещата, че първото бебе да се роди по нормален механизъм, в първата минута и в нашето отделение. Рядко се случва, но тази година се случи ние да сме първенци”, каза старша акушерка в УМБАЛ „Свети Георги” – Пловдив Блага Байлова.
Ето кое е първото бебе на 2020 година в България
Първото бебе за 2020-та носи името Райчо. Той беше роден в пловдивската АГ клиника на УМБАЛ,,Свети Георги”, появил се е в първата минута на Новата година. Раждането е минало по естествен път. Момченцето е родено 5 седмици преди термина на майката. То е високо 45 сантиметра и тежи 2 килограма и 270 грама.
Джеймс Камерън влезе в клуба на режисьорите милиардери
3 евро такса върху вноса на пратки до 150 евро
Мандариново тирамису - перфектният десерт за зимните празници
Четирима отмъкнаха над 370 хил. лева от тузарска къща в Банско
Анализ показа, че софиянци и варненци живеят най-охолно
Анджелина Джоли показа белезите от мастектомията, призова за достъпна превенция на рака за жените
НАП уличи 65 магазина в необосновано повишение на цените, глоби ги общи с 45 000 лв.
Почина Антъни Гиъри - актьорът, който промени дефинира дневните сериали
Урсула отменя забраната на бензиновите и дизеловите автомобили от 2035 г.
По сръбска телевизия: Борисов е сърбин, който не признава, че е сърбин (ВИДЕО)
Сигнал за бомба на летището в Сараево, има евакуирани
7 кандидати подадоха документи за европрокурор от България

В минали години на новородено се пожелаваше здраве късмет и т.н. през 2020г му се пожелава да има си има работа, да не е безработно.