Ето кой съдия поема делото за убитото дете в Сотиря
Предстои Окръжен съд – Сливен да насрочи дата на заседанието си
Делото срещу убиеца на Криси от Сотиря е вече разпределено. Докладчик по него ще бъде окръжен съдия Мартин Данчев, който изпълнява функциите на председател на съда. Припомняме, че обвиняемият няма възможност да се ползва от съкратеното съдебно производство, защото НПК бе променен именно заради убийството в село Сотиря, пише Sliveninfo.
Окръжна прокуратура в Сливен предаде на съд Мартин Трифонов. Той е обвинен за това, че на 15 август в с. Сотиря умишлено умъртвил по особено мъчителен начин и с особена жестокост малолетната Криси Г. – престъпление по чл.116, ал.1, т.4 и т.6, вр. чл.115 от НК.
Той е обвинен и за това, че на същата дата и на същото място, направил опит да се съвкупи с детето, като го принудило към това със сила и го привело в безпомощно състояние – престъпление по чл.152, ал.4, т.1, вр. чл.1, т.2, предл.1 и т.3, вр. чл.18, ал.1 от НК.
Мартин е обвинен и за това, че на същата дата и същото място, извършил действия с цел да удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на малолетната, като я принудил към това със сила, привеждайки я в безпомощно състояние, като деянието е извършено повторно – престъпление по чл.149, ал.3, вр. ал.2, т.1, предл.1 и т.2, ал.1 от НК.
Предстои Окръжен съд – Сливен да насрочи дата на заседанието си. Тя най-вероятно ще бъде в началото на следващата година.
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е
